میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست

میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست


منبع: ورزش 3

43

1398/6/31

00:33


اینتر در دربی دلامادونینا موفق شد با نمایشی برتر، 2-0 میلان را شکست بدهد و به چهارمین پیروزی پیاپی اش در رقابت های این فصل سری آ برسد.

میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آنتونیو کونته که در سه هفته قبلی هم بازی های شان را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، در دیدار امشب هم برتر از رقیب همشهری ظاهر شدند و در نهایت با گل های مارسلو بروزوویچ و روملو لوکاکو به پیروزی دست پیدا کردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 10 بود که اولین موقعیت جدی بازی روی پاس بد رودریگز به دوناروما، روی دروازه میلان ایجاد شد اما دروازه بان روسونری به هر ترتیب ممکن توپ را به بیرون زد.

در ادامه این اینتری ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 18، روی پاس لائوتارو مارتینس، لوکاکو در موقعیت بسیار خوب گلزنی قرار گرفت اما شوت محکم او را دوناروما با یک واکنش خوب به بیرون زد.

سه دقیقه بعد اینتر تا آستانه باز کردن دروازه میلان پیش رفت اما بعد از اینکه دوناروما ضربه لائوتارو را برگشت داد، شوت دی آمبروسیو به تیر دروازه میلان برخورد کرد.

 

میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست

 

در دقیقه 23، روی همکاری فرانک کسیه و پیانتک، میلان به گل رسید اما داور به دلیل خطای هند کسیه، این گل را نپذیرفت.

در ادامه باز هم این اینتری ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه 35، روی ارسال خطرناک بارلا، دی آمبروسیو با یک ضربه والی تماشایی دروازه میلان را به خطر انداخت اما دوناروما توپ را برگشت داد. توپ برگشتی به مارتینز رسید و او هم دروازه را باز کرد ولی داور به دلیل آفساید، این گل را نپذیرفت؛ هرچند آنطور که تصاویر تلویزیونی نشان می داد، این صحنه نمی توانست آفساید باشد.

در دقایق پایانی نیمه اول این میلانی ها بودند که پیش کشیدند و صاحب دو موقعیت خوب شدند. ابتدا در دقیقه 40، سوسو که یک حرکت سریع را از زمین خودی شروع کرده بود، تا محوطه جریمه حریف پیش رفت اما حضور به موقع آساموا، مانع از به خطر افتادن دروازه اینتر شد.

 

در دقیقه 44 هم ارسال دیدنی لیائو روی تیر دوم به پیانتک رسید اما ضربه سر از بالای دروازه به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را اینتر بهتر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که سنسی توپ را کوتاه برای برزوویچ فرستاد و شوت این هافبک کروات بعد از برخورد به کسیه، در گوشه دروازه میلان جای گرفت. داور ابتدا گل را مردود اعلام کرد اما بعد از استفاده از VAR، آن را پذیرفت.

 

میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست

 

برتری اینتر بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه 60، سنسی صاحب موقعیت شد اما ضربه او را مدافعان میلان برگشت دادند. فشار حملات نرآتزوری ادامه داشت و بعد از اینکه بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 78 به گل دوم رسیدند. روی ارسال دقیق نیکلا بارلا برای لوکاکو بود که این ستاره بلژیکی با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

میلان 0-2 اینتر: چیزی جلودار تیم کونته نیست

 

اینتر می توانست خیلی زود به گل سوم برسد اما شوت تماشایی پولیتانو به تیر افقی دروازه میلان برخورد کرد.

در دقایق پایانی دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند اما هیچ یک از آنها ثمری نداشت و تنها دو بار تیر دروازه ها به لرزه درآمد. ابتدا در دقیقه تئو هرناندز بود که می توانست گل اول میلان را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر برخورد کرد. سپس در دقیقه 90، ضربه کاندروا تیر دروازه دوناروما را به لرزه درآورد و در نهایت بازی با همان نتیجه 2-0 به سود اینتر به پایان رسید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو