جیامپائولو: تفاوت میلان با اینتر در تجربه بود؛ چنین عملکردی را تصور نمی کردم

منبع: طرفداری

12

1398/6/31

01:23


جیامپائولو: تفاوت میلان با اینتر در تجربه بود؛ چنین عملکردی را تصور نمی کردم

در هفته چهارم رقابت های سری آ، دربی حساس شهر میلان برگزار شد که در نهایت شاگردان جیامپائولو متحمل شکست 2-0 شدند.

طرفداری- روسونری با نتیجه 2-0 مغلوب اینتر شد، و سمیر هندانوویچ یکی از کم کار ترین بازیکنان زمین در این دربی بود، در حالیکه اینتری ها 3 بار توپ را به تیر دروازه زدند و بار ها دوناروما مانع از فروپاشی بیشتر دروازه شد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، سرمربی میلان در پایان بازی به DAZN گفت:

در ابتدا خیلی مردد بودیم، و هرچه بازی جلوتر رفت، اینتر تجربه فوق العاده اش را نشان داد. گل اول همه قفل بازی را شکست و از اینکه شاهد واکنش احساسی تیمم بودم، و سازمان یافتگی و اتحاد تیم کمتر شد، خوشحال نیستم. میلان تا پایان در جریان بازی بود، و تنها اختلاف دو تیم کمی تجربه بود که توانستیم تا حد معینی از آن مرحله عبور کنیم.

بازیکنان به نقاطی از زمین می رفتند که قرار نبود آنجا باشند، بنابراین وقتی توپ را از دست می دادیم، جاهای خالی را نمی توانستیم پوشش دهیم. چنین عملکردی را تصور نمی کردم و باید کمی ریسک می کردیم و این انتخاب ما بود. عقب نشینی و چشم دوختن به ضدحملات تنها موجب تلف شدن انرژی می شد. از شجاعت تیم برای حفظ پیش روی و حمله خوشم آمد ولی تنها تا گل اول حریف ادامه داشت، و بعد از آن شکل خود را گم کردیم و این نشانگر عدم بلوغ تیم است.

جیامپائولو در مورد انتخاب رافائل لیائو، مهاجم 20 ساله پرتغالی که تنها 15 دقیقه مقابل اودینزه به میدان رفته بود، و حضورش در ترکیب اصلی بازی امشب موجب تعجب خیلی ها شد نیز گفت:

لیائو بازیکن خوبی است، سریع است و مهارت های خاص خود را دارد. تصور می کردم که سرعت او می تواند برای دفاع اینتر مشکل ساز شود. او باید یاد بگیرد که تا آخر در جریان بازی بماند. برای مثال دیگو گودین مقابلش بود و تفاوت تجربه مشخص است. نکته خوب این است که لیائو به هیچ وجه بازیکن ترسویی نیست.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو