کونته: اینتر با شایستگی فاتح دربی دلامادونینا شد؛ درگیری لوکاکو و برووزویچ؟ از این اتفاق، چشم پوشی کردم

منبع: طرفداری

14

1398/6/31

01:46


کونته: اینتر با شایستگی فاتح دربی دلامادونینا شد؛ درگیری لوکاکو و برووزویچ؟ از این اتفاق، چشم پوشی کردم

طرفداری- دیدار میلان-اینتر در هفته چهارم سری آ با برتری 2-0 شاگردان کونته خاتمه یافت تا اینتر در کنار لیورپول، تنها تیم های این فصل 5 لیگ معتبر اروپایی لقب بگیرند که رکورد 100% پیروزی خود در لیگ را حفظ کرده اند.

پس از غلبه بر میلان، آنتونیو کونته در مصاحبه ای با DAZN گفت:

دربی بود؛ یک بازی خاص. پیش بینی چنین مسابقاتی بسیار دشوار است به خصوص اگر هر دو تیم با سابقه و دارای پرستیژ باشند. بچه ها از هر نظر، خوب بازی کردند. پس از بازی با اسلاویا پراگ که تلخ به پایان رسید، شاید بچه ها انگیزه بیشتری برای بازگشت به مسیر صحیح در بازی با میلان داشتند. این برد با شایستگی به دست آمد و برای هواداران اینتر بسیار خوشحالم؛ دربی همیشه دربی است و معنی آنرا به خوبی درک می کنم.

لوکاکو؟ او می تواند بهتر شود و کارهای بیشتری انجام بدهد. به خودش هم این موضوع را گفتم. لوکاکو 26 سال دارد و به لطف پتانسیل خود به اینجا رسیده است. اگر بیشتر تلاش کند، حتی می تواند به بازیکن مهمتری تبدیل شود.

لائوتارو مارتینز؟ او فقط 22 سال دارد و باید با تمرین روزانه، به این بازیکنان کمک کرد تا پیشرفت کنند. این مهم، وظیفه من است. مهم ترین نکته، این است که همه بازیکنان آماده هستند تا با کار کردن در کنار من، پیشرفت کنند.

از شروع کارمان در سری آ راضی هستم. به نظرم آن نتیجه بازی در لیگ قهرمانان اروپا می تواند باعث شود که تیم در مسیر صحیح قرار بگیرد.

درگیری بروزوویچ با لوکاکو در بازی با اسلاویا پراگ؟ هر دو، انسان های دوست داشتنی هستند و اگر چیزی هم بوده، چشم پوشی کردم چون آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند. آنها باید در زمین جدی تر باشند. اگر درگیری پیش بیاید، استقبال می شود چون یعنی خونی در رگ جریان دارد و آتشی به پا شده است. من هم در زمان بازی، بارها با هم تیمی هایم مشاجره داشتم اما بعد با آنها برای شام به بیرون می رفتم.

طی دو ماه اخیر به سختی تلاش کردیم و با تمام مشکلات، ایده های خودمان را داریم. اینتر، تیمی دارای برنامه و ایده مشخص چه در زمان حمله و چه در زمان دفاع است. همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر فرمانده ای، دستورات و تفکرات خاص خود را دارد اما او به سربازانی آماده برای اجرای این دستورات نیاز دارد. بسیار خوش شانس هستم که چنین بازیکنان خوب و منضبطی دارم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو