بازی و سرگرمی؛ شایعه: به زودی بازی جدیدی از سری Splinter Cell معرفی خواهد شد

منبع: طرفداری

8

1398/2/25

23:07


بازی و سرگرمی؛ شایعه: به زودی بازی جدیدی از سری Splinter Cell معرفی خواهد شد

یکی از کارکنان یوبیسافت راجع به ساخت شماره جدیدی از بازی Splinter Cell صحبت کرده است.

طرفداری - کارگردان هنری بازی Division 2 با انتشار یک توئیت راجع به ساخت یک بازی Splinter Cell جدید، طرفداران این عنوان محبوب را به وجد آورد.

به گزارش وبسایت IGN، ماجرا از این قرار است که جولیان گرایتی، کارگردان هنری بازی Division 2، یکی از عناوین مهم یوبیسافت در سال جاری که به تازگی عرضه شد، در توئیتر خود نوشت به همراه چند بازیساز دیگر پروژه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Splinter Cell است. توئیت گرایتی به این صورت بود:

به همراه دن هِی و رومن کامپوس اوریولا در شهر لیون، مشغول کار بر روی Splinter Cell بعدی هستم. نمی‌توانم تا کنفرانس E3 صبر کنم.

دن هی بر روی بازی‌های Far Cry کار کرده است و رومن کامپوس نیز یک از سازندگان بازی For Honor محسوب می‌شود.

ماجرا به همین جا ختم نشد. پس از آنکه موج عظیمی از حرف و حدیث راجع به عرضه نسخه جدیدی از بازی اسپلینتر سل به راه افتاد، یوبیسافت از طریق IGN اعلام کرد توئیت گرایتی یک شوخی بوده است. شاید این بیانیه ادعای گرایتی را رد کند، اما یوبیسافت در حرف‌های خود، با شفافیت اعلام نکرده است که خبری از ساخت نسخه جدید بازی Splinter Cell نیست. در حال حاضر، شواهد دیگری نیز وجود دارد که احتمال معرفی بازی جدیدی از سری قدیمی و محبوب Splinter Cell را افزایش می‌دهد. چند ماه پیش، یک خرده‌فروشی معتبر نسخه جدیدی از Splinter Cell را در فهرست بازی‌هایی که قرار است در سال 2019 عرضه کند قرار داده بود. علاوه بر آن، دو سال پیش، مدیرعامل یوبیسافت در مصاحبه‌ای گفته بود به زودی نسخه جدیدی از تمام بازی‌های تام کلنسی (مجموعه بازی‌های جنگی یوبیسافت با الهام از چندین کتاب رمان) عرضه می‌کنیم. با گذشت دو سال از این مصاحبه، نسخه‌های جدید عناوین Rainbow Six و Ghost Recon عرضه خواهد شد اما هنوز از اسپلینتر سل خبری نشده است.

اگر کمپانی یوبیسافت، حقیقتا یک بازی Splinter Cell را در دست ساخت داشته باشد، بدون شک تا کمتر از یک ماه دیگر، در همایش E3 خبری راجع به آن منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو