برنامه‌ های هفته روابط عمومی در فارس اعلام شد

8

1398/2/25

21:04


مدیرکل روابط عمومی و ‌امور بین الملل استانداری فارس برنامه های برگزاری هفته روابط عمومی در استان فارس را اعلام کرد.

برنامه‌ های هفته روابط عمومی در فارس اعلام شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عباس باباخانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های این استان، برنامه‌هایی را که برای برگزاری هفته روابط عمومی (بیست و هفتم اردیبهشت تا دوم خرداد) در فارس تدارک دیده شده، اعلام کرد.

وی افزود: بیست و هفتم اردیبهشت ماه که نخستین روز از هفته روابط عمومی است، به عنوان 'روابط عمومی، ارتباط حرفه‌ای با رسانه‌ها' نامگذاری شده است و در این روز دیدار با اعضای انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس انجام خواهد شد.

باباخانی ادامه داد: در قالب این دیدار، به مسایل مابین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری و روابط عمومی‌ها و همچنین مسایل صنفی خبرنگاران پرداخته خواهد شد.

وی بیان کرد: بیست و هشتم اردیبهشت نیز به عنوان روز 'روابط عمومی، امیدآفرینی، شور و نشاط در جامعه' نام گرفته که در این روز سمیناری با عنوان مهارت‌های عشق ورزی در زندگی برپا می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی استان فارس ادامه داد: برای سومین روز از هفته روابط عمومی (بیست و نهم اردیبهشت) که عنوان 'روابط عمومی، رونق تولید' برای آن انتخاب شده، اعضای شورای روابط عمومی این استان از مدرسه طبیعت ژاهو و طرح مهارت آفرینی این مدرسه بازدید خواهند کرد.

باباخانی با اشاره به نامگذاری روز سی ام اردیبهشت ماه به عنوان روز 'روابط عمومی، تکریم پیشکسوتان، یاد درگذشتگان' گفت: دیدار با خانواده شادروان رهایی مدیر پیشین روابط عمومی مخابرات فارس در برنامه این روز گنجانده شده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس اضافه کرد: در روز سی و یکم اردیبهشت ماه که عنوان 'روابط عمومی و تبلیغات نوین' برای آن برگزیده شده، به دلیل نقش شبکه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف سازمانی، برای اعضای روابط عمومی‌های این استان، کارگاه آموزشی تبلیغات و بازاریابی و همچنین کارگاه آموزش شبکه‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: یکم خرداد نیز به عنوان روز 'روابط عمومی، آموزش و پرورش' نامگذاری شده و در این روز اعضای شورای روابط عمومی استان فارس از دانشگاه شهید باهنر شیراز دیدار خواهند کرد و در حاشیه این دیدار، کارگاه آموزشی تخصصی اینفوگرافی (اطلاع رسانی تصویری) نیز برگزار خواهد شد.

به گفته باباخوانی در دوم خرداد ۹۸ که آخرین روز از هفته روابط عمومی است و با عنوان 'روابط عمومی، مسئولیت اجتماعی' تعیین شده است، اعضای شورای روابط عمومی استان فارس از مرکز سالمندان فرزانگان در شیراز بازدید خواهند کرد.

بیست و هفتم اردیبهشت تا دوم خرداد ماه به عنوان هفته روابط عمومی نامگذاری شده است.

مطالب مشابه