دانلود بازی Ghostbusters The Video Game Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Ghostbusters The Video Game Remastered برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

35

1398/7/13

13:34


بازی Ghostbusters: The Video Game Remastered به‌عنوان ریمستری از بازی منتشر‌شده این مجموعه در سال ۲۰۰۹ می باشد که با انحصار در شبکه جدید اپیک استور، به صورت DRM-Free و بدون نیاز به کرک، در اختیار گیمرها قرار گرفت. این بازی با همکاری شرکت‌های مد داگ و سیبر اینتراکتیو ساخته شده است. به‌عنوان یک ریمستر، بدون شک بهبود جلوه‌های بصری و گرافیکی بازی یکی از پیشرفت‌های آن در مقایسه با نسخه سال ۲۰۰۹ خواهد بود و بهبود گرافیک آن در تمامی بخش های بازی حتی صحنه‌های سینمایی هم تا حدود زیادی قابل‌مشاهده است. یک بار دیگر کوله پشتی پروتون خود را بردارید و با گوست باسترها به ماجراجویی و سفرهای خیالی عازم شوید. شما باید شهر نیویورک را از دست ارواح خبیث نجات بدهید! اسلحه شما قابلیت آپگریدشدن دارند و می توانید از قدرت تخریب پذیری بالایی که در گیم پلی بازی نهادینه شده است استفاده کنید. باس فایت های جذاب بازی با نبردهای هیجان انگیز، البته با کمک سایر شخصیت های بازی، می تواند جذابیت کافی برای شما داشته باشد.

در بازی Ghostbusters The Video Game Remastered گیمر در نقش یک تازه کار در گروه گوست باسترز قرار می‌گیرد و می‌تواند با بازیگران اصلی فیلم هم تیمی شود و به انجام ماموریت‌های مختلف بپردازد. بازیگرانی مانند Annie Potts ، ‌Brian Doyle-Murray، William Atherton و Max von Sydow مشهور برای ایفای نقش مجدد بازخواهند گشت و از صدا و ظاهر آن‌ها در این بازی استفاده خواهد شد. اگر چه این بازی، یک ریمستر کامل نیست و تنها رزولوشن آن به HD تغییر یافته و یکسری بهبود کوچک در آن صورت گرفته است، اما مطمئنا می‌تواند تجربه‌ی شیرینی را در سالگرد ۳۵ سالگی سری Ghostbusters برای طرفداران خود ارائه دهد.

Ghostbusters The Video Game Remastered PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Ghostbusters-The-Video-Game-Remastered

info

The beloved and critically acclaimed Ghostbusters video game is back and remastered for the Epic Games store! Strap on your proton pack once again and join the Ghostbusters on the adventure with the voice and likeness of the original crew as you battle to save New York!

Authentic Ghostbusters Experience – The game features the voices and in-game likenesses of Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis, and Ernie Hudson in an original story penned by the writers of the original films – Dan Aykroyd and Harold Ramis.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP2 and Higher

Processor: Intel i3

Graphics: NVIDIA GeForce GT 630

Memory: 4GB Ram

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-4690

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670

Memory: 6GB Ram

راهنمای نصب

بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک نیست!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs

دانلود بازی Ghostbusters The Video Game Remastered برای کامپیوتر

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو