دانلود بازی Rain of Reflections: Chapter 1 برای کامپیوتر

دانلود بازی Rain of Reflections: Chapter 1 برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

24

1398/7/13

14:04


بازی Rain of Reflections اثری تک‌نفره و داستان محور می باشد که ساخته استودیو مستقل Lionbite Games بوده و گیم‌پلی و محیط‌های کابوس-مانند آن می تواند شما را جذب خود کند. اولین فصل بازی، Set Free نام داشته و داستان دانشمندی با نام ویلونا را روایت می‌کند. او در ابتدا به دنبال راهی برای حل مشکل ناباروری ناگهانی در جهان است، اما در میانه راه با این سوال که آیا این آزمایش‌ها از نظر اخلاقی درست هستند مواجه می‌شود. بر این اساس ویلونا تصمیم می‌گیرد که آخرین بچه‌ای را که به این شکل به دنیا آمده است، از بند اسارت آزاد کند.

همانطور که بازیکنان از دست «نیروهای قدرتمندی» که برای متوقف ساختن آن‌ها در تلاش هستند، فرار می‌کنند، می‌توانند در دنیایی کابوس-مانند که از طبقات مختلفی تشکیل شده است، به کاوش بپردازند. بازیکنان همچنین قادر به انتخاب راهکارهای مختلفی در بخش مبارزات این بازی استراتژی مبتنی بر نوبت هستند و در موقعیت‌های مختلف می‌توانند به مخفی‌کاری روی آورند یا با شلیک گلوله به کار دشمنان خاتمه دهند. آسیب‌های زیست محیطی نیز در بازی وجود خواهد داشت و بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که به عنوان یک بازی اشاره و کلیک به تجربه بازی Rain of Reflections بپردازند یا از گیم پد استفاده کنند.

Rain of Reflections Chapter 1 PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Rain-of-Reflections-Chapter-1

بازیکنان باید تصمیم‌های خود در بازی Rain of Reflections را به دقت اتخاذ کنند؛ چرا که عواقب این تصمیمات تعیین کننده است و داستان بازی را به شکل متفاوتی تغییر خواهد داد. پس از انتشار فصل اول Rain of Reflection، فصل دوم بازی با نام Open Eye در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد که داستان یک کاراکتر متفاوت را روایت می‌کند. بازیکنان در فصل دوم کنترل یک کارآگاه خصوصی با نام دوئِنن وست را که در یک منطقه شهری سایبرپانکی زندگی می‌کند، بر عهده می‌گیرند. فصل سوم بازی نیز Undercurrent نام دارد و کنترل ایمرا را به بازیکنان محول می‌کند. ایمرا مبارز جنبش مقاومت Infrared است که از مخفیگاه زیرزمینی خود که The Root نام دارد، دفاع می‌کند.

منبع توضیحات: زومجی

info

Rain of Reflections is an atmospheric, dystopian adventure game. Its turn-based strategic confrontations are uniquely centered around a motivation mechanic. Every move and choice made by the player is permanent and will have consequences on the world and its characters.

The introductory chapter – “Set Free” – centers around Wilona, a scientist working towards a solution to our future world’s sudden infertility. As she starts doubting the morality of the experiments, she decides to free the live subject – the lastborn child – from captivity. This will prove difficult, as powerful forces try to stop her.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz)/AMD FX-6300 (3.5 GHz)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 (64 bits)

Processor: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)/AMD FX-8370 (4.0 GHz)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: 4 GB, GeForce GTX 980/Radeon R9 390

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Rain of Reflections Chapter 1-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs

دانلود بازی Rain of Reflections: Chapter 1 برای کامپیوتر

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو