نیروهای انتظامی حافظان امنیت ، پیروان ولایت و خادمان ملت

27

1398/7/13

17:36


نیروهای انتظامی حافظان امنیت ، پیروان ولایت و خادمان ملت

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، حجت الاسلام والمسلمین " سیداحمد میرعمادی" در دیدار مسئولان ، فرماندهان و کارکنان انتظامی لرستان  به مناسبت هفته ناجا 98 در بیت نماینده ولی فقیه در استان  با تبریک هفته نیروی انتظامی  گفت : نیروهای انتظامی حافظان امنیت ، پیروان ولایت ، خادمان ملت و اولین پناهگاه مردم هستند  .

وی با بیان این که خدمات نیروی انتظامی بسیار گسترده است افزود : خدمات نیروی انتظامی عجین با زندگی مردم است و هر جا مردم می بینند حقشان ضایع شده است اولین جایی که مراجعه می کنند نیروی انتظامی است .

نماینده ولی فقیه در استان با بیان این که امنیت ، محصول تلاش نیروی انتظامی است گفت : نیروی انتظامی سرمایه های معنوی فراوانی دارد و همین سرمایه های معنوی موجب اقتدار ، موفقیت و سربلندی این نیرو شده است .

امام جمعه خرم آباد ایمان به خدا و بصیرت ، اعتماد عمومی  مردم به نیروی انتظامی ، حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از نیروی انتظامی و انسجام و نظم درونی را از جمله سرمایه های معنوی این نیرو برشمرد و افزود :  نیروی انتظامی یک نیروی دارای نشاط و حیات است و  درهمه زمان ها و همچنین از بدو انقلاب تاکنون در حال تقدیم شهدا به نظام  مقدس جمهوری  اسلامی است .

وی با اشاره به فرمایشات حضرت امام صادق(ع) که فرمودند « امنیت ، عدالت و رفاه سه مولفه مهم در یک جامعه  است » خاطر نشان کرد : مهمترین فلسفه حکومت از نظر اسلام ، مسئله امنیت است چرا که امنیت مهمترین شرط بقای یک جامعه سالم و اجرای عدالت مهمترین گام موثر برای برقراری  امنیت است .

به گفته امام جمعه خرم آباد امنیت و عدالت باعث رفاه و معیشت سالم مردم است و اگر می خواهیم جامعه سالم داشته باشیم باید امنیت ، عدالت و رفاه باشد .

نماینده ولی فقیه در استان در پایان به ثمرات امنیت اشاره کرد و افزود : هیچ درختی مانند امنیت پر ثمر نیست و این امنیت محصول تلاش نیروی انتظامی است پس باید به شما عزیزان خداقوت گفت.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو