ناجا برای انجام بهتر مأموریت ها نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی است

25

1398/7/13

18:36


ناجا برای انجام بهتر مأموریت ها نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "حسین کلانتری" درجمع کارکنان انتظامی استان به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا، اظهار داشت: حمایت و اعتماد مردم و جامعه بزرگ‌ترین و ارزشمندترین سند افتخار و نقطه قوت نیروی انتظامی در انجام مأموریت‌ها و تولید و تأمین امنیت در عرصه‌های مختلف است.

وی تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد براساس آخرین بررسی ها و ارزیابی های نهادهای امنیتی و نظارتی در وزارت کشور و شورای عالی امنیت ملی، از استان های امن کشور محسوب می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ابراز داشت: تحقق این مهم در سایه تلاش های شبانه روزی، انسجام و وحدت رویه نهادها و نیروهای امنیتی و انتظامی در سطح استان است.

کلانتری با بیان اینکه وظایف و مأموریت های پلیس متناسب با شرایط و به فراخور زمان تغییر یافته، گفت: شرط لازم در انجام بهتر مأموریت ها از سوی این نیرو حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی هم از جانب دولت، نظام و حاکمیت و هم تقویت و استمرار حمایت ها از سوی مردم و جامعه است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: نیروهای مقتدر و عزتمند انتظامی جمهوری اسلامی در کنار تأمین امنیت داخلی از نقطه صفر مرزی تا جای جای این مرز و بوم، حافظ و پاسدار ارزش ها و آرمان های والای انقلاب و نظام اسلامی هستند.

وی به حرکت عظیم میلیون ها زائر و عاشق حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: بیش از ۳۰ هزار نیروی فداکار و عاشق امام حسین (ع) نیروی انتظامی در مرزهای ورودی به کربلای معلی و در مسیر زائران وظیفه تأمین امنیت آنها را عهده دار شده اند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آیین، ضمن گرامی داشت یاد همه شهدای گرانقدر میهن، استقلال، آزادی، سرافرازی، امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون خون شهداء دانست و گفت: همه افراد جامعه به ویژه مسئولان، در پاسداری از آرمان های شهدا و انتقال آنها به نسل های بعدی مسئول هستند و نباید بگذاریم با نقشه های شوم دشمنان و بدخواهان نظام، روحیه شهادت طلبی و ایثارگری در کشور تضعیف شود.

سردار "مهدی انصاری" تصریح کرد: تداوم حرکت متعهدانه و مسئولانه نیروی انتظامی‌ در انجام مأموریت ها و فعالیت های خود، نیازمند توانمندسازی و روزآمدی این نیرو در ابعاد مختلف، بهره گیری هوشمندانه از فناوری های روز و نیز استفاده مطلوب از ظرفیت های مردمی و جلب مشارکت عمومی جامعه است.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب نیروی انتظامی استان در پیشگیری و مقابله با جرایم، گفت: ظرف 6 ماه گذشته، افزون بر 3 تن و ۷۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای جان برکف در حوزه مبارزه با مواد مخدر استان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان، تصریح کرد: همچنین در این مدت بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ضبط شد که میزان کشفیات در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۲۰ درصدی داشته است.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو