زیدان: بهتر است کروس به اردوی تیم ملی آلمان نرود؛ می توانیم از صدرنشینی خوشحال باشیم؛ مودریچ باید بیشتر شوت بزند

منبع: طرفداری

63

1398/7/14

05:14


زیدان: بهتر است کروس به اردوی تیم ملی آلمان نرود؛ می توانیم از صدرنشینی خوشحال باشیم؛ مودریچ باید بیشتر شوت بزند

زین الدین زیدان بعد از پیروزی 4-2 مقابل گرانادا در سانتیاگو برنابئو، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

طرفداری- رئال مادرید در هفته هشتم رقابت های لالیگا موفق شد با نتیجه 4-2 از سد گرانادا عبور کرده و با 18 امتیاز صدرنشین رقابت ها باقی بماند.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو پس از این مسابقه گفت:

بیشتر از این می خواهیم، و کمال گرا هستیم. می خواهیم، نیاز داریم و به آن خواهیم رسید. از عملکرد شاگردانم راضی هستم. هیچ بازی آسانی وجود ندارد و باید از دقیقه نخست روی فرم باشید. به نظرم همگی می توانیم خوشحال باشیم چون صدرنشین لیگ هستیم و فصل طولانی است. کار سختی پیش رو داریم. متأسفانه خیلی از بازیکنانم باید به اردوی تیم های ملی ملحق شوند اما باید بپذیریم که استراحت نخواهند داشت.

باید روی نکات مثبت تمرکز کنیم. بیرون از زمین هر کاری بخواهید می توانید انجام دهید، اما می دانیم که درون زمین باید عرق ریخته و زحمت بکشیم. دیگر هیچ تیم کوچکی وجود ندارد، و باید نگرش خود را عوض کنیم. باید بهتر شویم و این کاری است که خواهیم کرد. نسبت به یک ماه قبل بهتر هستیم و بهتر هم خواهیم شد چون هر بازیکن ویژگی خاصی به تیم اضافه می کند و می توانید این را ببینید.

گرانادا:

نمی توانید آنها را با لوانته مقایسه کنید. روز گذشته گفتم که با تیم دوم جدول بازی می کنیم و می توانند مقابل ما بایستند. برخی دقایق سخت داشتیم اما در نیمه دوم بازی را خوب کنترل کردیم و گل چهارم را به ثمر رساندیم... از همه چیز هایی که دیدم راضی هستم. می دانیم که کار سختی است، که در دقیقه نود تحت فشار باشید، و این به خاطر سخت کوشی حریف بود و بعد از تعویض ها بهتر بازی کردند.

فدریکو والورده:

برای او خوشحالم. شایستگی اش را داشت، و بازیکنی است که همیشه ارزش های خود را ثابت کرده است. او در حال پیشرفت است و فوق العاده خوب کار می کند و رو به جلو است و می خواهد توپ را به دست آورد و روی گل دوم هم نقش داشت. این یک بازی تیمی است و عملکرد نیمه اول از هر لحاظ درخشان بود. واقعاً در زمینه بازی در نیمه حریف خوب عمل کردیم. والورده به نوعی یک بازیکن مدرن است، و موتور انرژی فوق العاده ای دارد، و نه تنها در حمله، بلکه در کار های دفاعی هم همانقدر تلاش کرد و در فوتبال روز دنیا چنین چیزی مهم است و مثل خیلی های دیگر خوب کار می کند. برای فدریکو خوشحالم.

هازارد:

این چیزی بود که نیاز داشتیم، که او خوب بازی کرده و گلزنی کند. او هم به این بازی نیاز داشت و در رختکن از بابت عملکردش خوشحال بود. برای او خوشحالیم و امیدوارم این اولین گل از گل های فراوان باشد.

ویروس فیفا:

نگران این موضوع نیستم، شرایط اینطور ایجاب می کند. امروز کروس و بیل تعویض شدند. برخی از آنها مصدومیت جزئی دارند و باید همراه تیم های ملی کشورشان سفر کنند. همین است که هست و نمی توانیم کاری کنیم. امیدوارم که تونی اینجا بماند تا در باشگاه به وضعیتش رسیدگی شود. بهتر است او اینجا بماند و همراه تیم ملی آلمان سفر نکند. باید این موضوع را مدیریت کنیم و این کار را خواهیم کرد.

شلیک محکم مودریچ:

برای مودریچ خوشحالم. او ضربه فوق العاده ای زد. او سابقه زدن چنین گلی را داشت و 3 یا 4 سال پیش مشابه آن را وارد دروازه گرانادا کرده بود. همیشه شوت نمی زند، اما با این توانایی هایی که او دارد... قطعاً باید بیشتر امتحان کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو