ایجنت لاتسارو: والنتینو از حضور در اینتر خوشحال است؛ مطمئنم که در نهایت همه از تصمیم گرفته شده برای جذب او خوشحال خواهند شد

منبع: طرفداری

29

1398/7/14

06:46


ایجنت لاتسارو: والنتینو از حضور در اینتر خوشحال است؛ مطمئنم که در نهایت همه از تصمیم گرفته شده برای جذب او خوشحال خواهند شد

مدیر برنامه های وینگ بک اتریشی اینتر معتقد است این بازیکن جوان در نهایت خودش را ثابت خواهد کرد.

طرفداری- ایجنت والنتینو لاتسارو می گوید موکلش از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبیست و باید سخت تلاش کند تا به وی شانس بازی برسد.

در تابستان 2019، اینتر با رقمی نزدیک به 22 میلیون یورو، والنتینو لاتسارو را از هرتابرلین خریداری کرد. مصدومیت این بازیکن اتریشی در تمرینات پیش فصل باعث شد در آغاز فصل جدید سری آ چندان آماده نباشد به طوری که تاکنون از او فقط برای چند دقیقه و در دیدار برابر اسلاویا پراگ استفاده شده است. ایجنت لاتسارو در مصاحبه با اف سی اینتر نیوز اعلام کرد:

به ایتالیا آمده ام تا والنتینو را ببینم و اغلب برای دیدن بازی های اینتر در اینجا حضور می یابم. از نظر جسمی، او به خوبی در حال کار بوده و فکر می کنم به آمادگی رسیده است. اما لاتسارو باید سخت کار کند تا به وی شانس بازی برسد که در این صورت می تواند توانایی های خود را نشان دهد. او در تمرینات پیش فصل بدشانس بود که مصدوم شد اما این به گذشته مربوط است و اکنون باید به آینده فکر کرد. 

کونته اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود خوشحال است که لاتسارو  پس از مصدومیتش، موفق شد برای تیم ملی کشور خود بازی کند زیرا با بازی کردن توانسته از نظر فیزیکی آماده تر شود. ایجنت این بازیکن جوان در مورد فیفا دی بعدی که از هفته آینده آغاز می شود گفت:

تیم ملی اتریش دو بازی مهم برابر رژیم صهیونیستی و اسلوونی خواهد داشت و این فرصت دیگری برای دیدن والنتینو محسوب می شود. 

ایجنت لاتسارو در مورد نظر این بازیکن در مورد شروع ماجراجویی خود در اینتر نیز اظهار داشت:

من والنتینو را از 16 سالگی وی می شناسم و بنابراین با یکدیگر در مورد هر چیزی به راحتی صحبت می کنیم. او از اینکه با اینتر قرارداد امضا کرده خوشحال و مفتخر است. لاتسارو می داند که باید سخت کار کند اما مطمئن است که کونته سطح او را بالاتر خواهد بود. سبک لیگ ایتالیا و آلمان با یکدیگر تفاوت دارد در نتیجه او همچنان همه توانش را خواهد گذاشت تا در تیم جدید خود بهتر وفق پیدا کند. اما سرانجام مطمئن هستیم همه از تصمیمی که برای خرید او در تابستان قبل گرفته شده، راضی و خوشحال خواهند شد. همانطور که گفتم لاتسارو در تلاش است به وی فرصت بازی برسد و هنگامی که از این شانس استفاده کند آنگاه سعی خواهد کرد تبدیل به یک بازیکن فیکس برای اینتر شود. این شانس زود به او می رسد؟ سخت است بگوییم شانس بازی در چه زمانی در اختیارش قرار می گیرد. اکنون اینتر باید مقابل یووه بازی کند و سپس بازی های ملی از راه خواهند رسید. برای والنتینو بازی برای تیم ملی اتریش و دفاع از لباس این تیم اهمیت دارد درست همانطور که تمرین کردن زیر نظر کونته به منظور درک بهتر درخواست این مربی از وی و نشان دادن توانایی انجام آن، مهم است. من مطمئنم والنتینو می تواند به طور موثر به اینتر کمک کند تا به هدف نهایی خود برسد و حداقل این ایده ما است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو