سربازان عرصه امنیت به خوبی از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

53

1398/7/14

10:32


سربازان عرصه امنیت به خوبی از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "عزیز اله شهبازی" در صبحگاه مشترک هفته نیروی انتظامی استان البرز، گفت: امروز حفظ و ارتقای امنیت و آرامش در این استان  نتیجه همراهی و تلاش کارکنان خدوم نیروی انتظامی است.

وی گفت: این تلاش ها موجب حرکت موتور محرکه اقتصاد کشور و موجب تقویت حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران مختلف شده است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در این ایام روزهای خوبی در کشور داریم که مجدآفرین، عزت آفرین و عظمت آفرین بوده و تداعی کننده رشادت ها و شجاعت های مجاهدان دوران جنگ تحمیلی است.

شهبازی افزود: شرایطی را پشت سرگذاشته ایم که در آن هیمنه استکبار و نظام سلطه شکست و پهپاد آمریکایی در هنگام تعرض به ایران سرنگون شد و به دشمن اقتدار ایران اسلامی را تفهیم کردیم.

وی با اشاره به حماسه های نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس و پس از آن اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی و همچنین در زمان دفاع از مرزهای کشور نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم کشور عزیزمان ایران کرده است.

شهبازی افزود: تحریم های آمریکایی ها در سال های اخیر در منطقه جز بدبختی و آدم کشی نبوده و حضور نیروهای این کشور در افغانستان، عراق، یمن و سوریه جز نفرت برای این نظام سلطه ارمغانی نداشته است.

وی اظهار امیدواری کرد: با تکیه بر اقتدار نیروهای مسلح کشور بتوانیم‌ جبهه مقاومت در منطقه را تقویت کنیم و دولت نیز هر آنچه در توان دارد برای تقویت روحیه دفاعی نیروهای مسلح به کار می گیرد.#