آنجلینا جولی: می‌خواهم بچه هایم در خارج از آمریکا زندگی کنند

9

1398/8/16

18:34


آنجلینا جولی در مصاحبه ای درباره نگرشش به زندگی، آزادی و تصمیمات آینده اش صحبت کرد.

آنجلینا جولی: می‌خواهم بچه هایم در خارج از آمریکا زندگی کنند

۳۵ دقیقه پیش
آنجلینا جولی در مصاحبه ای درباره نگرشش به زندگی، آزادی و تصمیمات آینده اش صحبت کرد.

آنجلینا جولی: می‌خواهم بچه هایم در خارج از آمریکا زندگی کنند

به گزارش سلام سینما، «آنجلینا جولی» حدود 20 سال است که با سازمان ملل در خصوص حقوق پناهجوها کار می کند. همچنین او 10 سال است که با موسسان مدرسه در کشورهایی مثل افغانستان و کنیا همکاری دارد. «جولی» در زمینه بهداشت و سلامت به ویژه سلامت بانوان در مقابل بیماری هایی مثل سرطان؛ که خودش زمینه آن را دارد، فعالیت می کند.

او به تازگی مصاحبه ای با «Harper’s BAZAAR » داشت. «آنجلینا جولی» در پاسخ به اینکه آیا حس می کند خودش را دوباره پیدا کرده، گفت: بخشی از ما، آزاد، وحشی، رها و کنجکاو است در طول زندگی با درد یا آسیب سرکوب می شود. فرزندانم، خودِ واقعی من را می شناسند و به من کمک کردند او را بپذیرم. آنها مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اند و من از قدرت آنها درس گرفته ام. به عنوان والدین ما فرزندانمان را تشویق می کنیم تا خودشان را قبول داشته باشند و به ندای قلبشان گوش کنند و آنها هم همین را از ما می خواهند.

آنجلینا جولی و فرزندانش

سپس از او سوال شد که به عنوان یک زن آزادی واقعی و جسورانه زندگی کردن را چگونه می بیند و او در پاسخ گفت: زندگی کردن سخت است و برای بسیاری از زن ها با توجه به مسائلی که با آن مواجه هستند غیرممکن است. اما من می دانم که آزادم تا آزادانه حرف بزنم و تصمیم بگیرم. می توانم فرزندانم را تشویق کنم تا دنیا را کاوش کنند؛ دنیای افکار و ایده ها، آن هم بدون محدودیت. به نظرم همه ما جسارت را بلدیم. هیچ چیز بیشتر از این نمی تواند لبخند به لبانم بیاورد که ببینم یک نفر کاملا خودش است؛ با ایده ها، شخصیت و سبک خودش؛ حالا هرچه که می خواهد باشد.

سپس از او سوال شد:که شما به عنوان بازیگر و نماینده سازمان ملل، به کشورهای مختلفی سفر کرده اید؛ کجا را بیشتر از همه دوست داری؟ «آنجلینا» گفت: جای مورد علاقه ام جایی است که تا به حال نبوده ام. دوست دارم چیزهای جدید را تجربه کنم. دوست دارم فرزندانم در تمام دنیا زندگی کنند؛ نه فقط درباره آن یاد بگیرند بلکه در جاهای مختلف زندگی کنند و دوست پیدا کنند. سال آینده ما به آفریقا می رویم.

آنجلینا جولی، برد پیت و فرزندان آنها

«آنجلینا» ادامه داد: من دوست دارم که خارج از آمریکا زندگی کنم و به محض اینکه فرزندانم 18 ساله شوند آن را عملی می کنم. در حال حاضر باید در نظر بگیرم که پدرشان کجا زندگی می کند.

 

منبع: harpersbazaar

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو