در پایان هفته چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا، صعود 5 تیم به دور حذفی مسجل شد

در پایان هفته چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا، صعود 5 تیم به دور حذفی مسجل شد


منبع: طرفداری

13

1398/8/17

02:18


در پایان هفته چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا، صعود 5 تیم به دور حذفی مسجل شد

سویا، بازل، سلتیک، اسپانیول و منچستریونایتد صعودشان به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مسجل کردند.

طرفداری - هفته چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا، طی چهارشنبه و پنجشنبه برگزار شد و پس از دیدارهای انجام شده، صعود 5 تیم به مرحله بعدی قطعی شد و 5 تیم نیز حذفشان مسجل شد.

در گروه اول، سویا نه تنها صعودش قطعی شد، بلکه به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی می شود. سه تیم دیگر این گروه تقریباً از شانسی برابر برای صعود برخوردارند.

در گروه دوم، سه تیم کپنهاگن، دینامو کیف و مالمو رقابت شانه به شانه ای برای صعود دارند.

در گروه سوم، بازل با توجه به بازی مستقیم کراسنودار و ختافه صعودش را قطعی کرده است. تیم دیگر صعود کننده نیز از بین کراسنودار و ختافه مشخص خواهد شد. حذف ترابزون اسپور از این گروه قطعی است.

در گروه چهارم، سه تیم اسپورتینگ لیسبون، لاسک و پی اس وی آیندهوون برای صعود مبارزه می کنند و حذف روزنبورگ قطعی است.

در گروه پنجم، سلتیک صعودش قطعی شده است. کلوژ از شانس بسیار بالایی برای صعود برخوردار است. لاتزیو برای صعود به معجزه نیاز دارد و رن نیز خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت.

در گروه ششم، هر چهار تیم از شانس صعود برخوردارند، با این تفاوت که آرسنال با کسب یک مساوی دیگر قطعاً صعود می کند و ویتوریا فقط تنها در صورتی صعود می کند که هر دو دیدارش را با برد خاتمه دهد و آرسنال نیز در دو دیدار باقیمانده اش پیروز شود. با توجه به رقم خوردن نتایج مشابه در بازی های رودررو، استاندارد لیژ و فرانکفورت باید در دیدارهای باقیمانده خود علاوه بر کسب نتیجه، تفاضل گل های خود را نیز بهبود بخشند.

در گروه هفتم، هر چهار تیم گروه از شانس صعود برخوردارند. پورتو در این گروه اوضاع مساعدی ندارد و احتمال حذف این تیم زیاد است.

در گروه هشتم، اسپانیول صعودش را به دور بعدی قطعی کرد. سه تیم دیگر گروه برای صعود رقابت خواهند کرد، هرچند زسکا مسکو شانس کمی دارد.

در گروه نهم، هر چهار تیم شانس صعود دارند. با این اوصاف که خنت شانس زیادی برای صعود دارد و رقیب اصلی وولفسبورگ برای صعود سنت اتین است.

در گروه دهم، هر چهار تیم شانس صعود دارند. بروسیا مونشن گلادباخ و آاس رم برای صعود باید برای کسب برد در دیدارهای آتی وارد زمین شوند.

در گروه یازدهم، براگا و وولورهمپتون از شانس خوبی برای صعود برخوردارند. اسلووان براتیسلاوا شانس کمی برای صعود دارد و حذف بشیکتاش قطعی است.

در گروه دوازدهم، منچستریونایتد صعودش را قطعی کرد. آزد آلکمار از شانس بالایی برای صعود برخوردار است و پارتیزان آخرین تلاش های خود برای صعود را به کار می گیرد. حذف آستانه از این گروه قطعی است.

جدول رده بندی گروه های دوازده گانه به شرح ذیل است:

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو