فونسکا: رم در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل صدرنشین بوندس لیگا مسلط نشان داد؛ نتیجه هر دو بازی با گلادباخ، ناعادلانه رقم خورد

منبع: طرفداری

17

1398/8/17

02:53


فونسکا: رم در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل صدرنشین بوندس لیگا مسلط نشان داد؛ نتیجه هر دو بازی با گلادباخ، ناعادلانه رقم خورد

فونسکا از عملکرد شاگردانش در زمین گلادباخ رضایت دارد و می گوید عجیب است که بی رحمی فوتبال دوباره گریبان او و شاگردانش را گرفته است.

طرفداری- دیدار مونشن گلادباخ-رم در هفته چهارم لیگ اروپا با برتری 2-1 تیم میزبان به پایان رسید. پس از این بازی، پائولو فونسکا گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به نقل از رمانیوز؛ سرمربی رم گفت:

متاسفانه همچون بازی رفت از فقدان VAR در لیگ اروپا متضرر شدیم. در صحنه گل اول، توپ 30-40 سانتی متر از خط رد شد و سپس تیم حریف در موقعیت ضدحمله قرار گرفت. حداقل 3 امتیاز ما در دو بازی رفت و برگشت به دلیل اشتباهات داوری از دست رفت و برای تورنمنت کوتاهی که سرنوشت تیم ها با 6 بازی مشخص می شود، چنین چیزی غیرقابل پذیرش است.

در نیمه اول مشکلاتی داشتیم و میزبان چند فرصت گلزنی ایجاد کرد. در نیمه دوم شاهد دیدار بسیار باز و سریعی بودیم. 5-6 فرصت مسلم گلزنی را در این نیمه هدر دادیم. مونشن گلادباخ در هر دو بازی هرگز بر جریان کار کنترل نداشت و نتیجه هر دو بازی رفت و برگشت ناعادلانه رقم خورد. فوتبال گاهی اوقات بی رحم می شود اما این بی رحمی در دو بازی مشابه، عجیب بود. شایسته نتایج بهتری مقابل گلادباخ بودیم اما فوتبال همین است و دوباره روی بی رحم خود را به رم نشان داد.

در برخی از صحنه می توانستیم بسیار بهتر عمل کنیم. چند بار با 6 بازیکن مقابل 3 مدافع آنها قرار گرفتیم اما از فرصت ها استفاده نکردیم. در مجموع دو بازی رفت و برگشت، صدرنشین بوندس لیگا برتری خاصی نسبت به رم نداشت و تسلط ما نسبت به حریف بیشتر بود. حالا باید به فکر کسب برد در هر دو بازی باقیمانده باشیم. شاید 4 امتیاز هم برای صعود کافی باشد اما اینطور فکر می کنیم که راه دیگری نداریم و باید 6 امتیاز ممکن را کسب کنیم.

 

مطالب مشابه