پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد

پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد


منبع: ورزش 3

11

1398/8/17

11:12


مارکوس تورام، پسر لیلین تورام، اسطوره فوتبال فرانسه که مهاجم باشگاه مونشن‌گلادباخ است در ادامه درخشش‌های اخیر خود دیشب هم گل پیروزی‌بخش تیمش مقابل آ اس رم را به ثمر رساند.

پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد

به گزارش "ورزش سه"، مارکوس تورام، پسر لیلین تورام، اسطوره فوتبال فرانسه این روزها در بوندس‌لیگا و در باشگاه بوروسیا مونشن‌گلادباخ بازی می‌کند و به همراه این تیم صدرنشین فعلی لیگ آلمان است. مارکوس تورام که مهاجم است در هفته‌های اخیر در ترکیب گلادباخ فوق‌العاده کار کرده و گلهای متعدد و مهمی برای این تیم به ثمر رسانده است.

 

پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد

 

نقطه اوج درخشش‌های اخیر مارکوس تورام دیشب و در بازی گلادباخ و رم در لیگ اروپا بود. در این بازی که در گروه J لیگ اروپا و به میزبانی گلادباخ در ورزشگاه خانگی این تیم، بوروسیا پارک انجام شد آلمانی‌ها ابتدا در دقیقه 35 با گل به خودی فدریکو فازیو دروازه رم را باز کردند تا نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود آنها خاتمه یابد. اما رم در نیمه دوم توسط فدریکو فازیو گل تساوی را زد تا گل به خودی او جبران شده باشد. ولی در آخرین ثانیه‌های بازی، در دقیقه 90+5 نوبت به پسر لیلین تورام رسید تا با گلی که زد، پیروزی گلادباخ را به ارمغان بیاورد.

 

پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد

 

مارکوس تورام پیش از انتقال به گلادباخ، در باشگاه فرانسوی گنگام بازی می‌کرد. این مهاجم فرانسوی 22ساله در فصل جاری برای تیم آلمانی آمار خیره‌کننده‌ای داشته. او در فصل جاری در رقابتهای مختلف برای گلادباخ شانزده بار به میدان رفته و موفق شده هشت گل به ثمر رسانده و سه پاس گل بدهد.

 

ولی درخشش مارکوس تورام برای گلادباخ در فصل جاری تنها به گلها و پاس گلهای او خلاصه نمی‌شود چرا که مارکوس در این فصل دست‌کم در 12 گل گلادباخی‌ها نقش مستقیم داشته است. درخشش تورام با پیراهن گلادباخ به حدی بوده که اکانت توییتری این باشگاه برای تمجید از او از تیتر " توپ طلا را به این مرد بدهید" استفاده کرده است.

 

پسر لیلین تورام در گلادباخ می‌درخشد

 

با اینکه گلادباخ در لیگ اروپا تا کنون به اندازه بوندس‌لیگا موفق نبوده و پیروزی دیشب مقابل رم اولین پیروزی آنها در این رقابتها بود ولی گلادباخ با همین پیروزی در گروه J از رم پیشی گرفت و پشت سر باشاک‌شهیر ترکیه در رتبه دوم جدول ایستاد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو