بورا گولسوی بازیگر نقش کارتال در سریال ترکی عزیزه کیست؟ + بیوگرافی و عکس

منبع: کولاک

125

1398/8/17

15:51


بوراک گولسوی در سریال ترکی عزیزه به کارگردانی ولکان کوکاتورک در نقش کارتال به ایفای نقش پرداخته است وی نقش مقابل هانده ارچل (عزیزه) را در این سریال بازی می کند.

بورا گولسوی بازیگر نقش کارتال در سریال ترکی عزیزه

بیوگرافی بورا گولسوی بازیگر نقش کارتال در سریال ترکی عزیزه

بوغرا ۲۲ شوبات ۱۹۸۲ در آنکارا متولد شد وی دبستان، دبیرستان خود را در آنکارا به اتمام رساند و اولین بار در ۱۳ سالگی روی صحنه تئاتر رفت.

میزان تحصیلات بورا گول سوی

در سال ۲۰۰۴ از دانشگاه مدیترانه شرقی در رشته معماری فارغ‌التحصیل شد.

وضعیت تاهل بورا گول سوی

بورا ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۱ با بورجو کارا، که وی هم بازیگر تلویریون است، ازدواج کرد، و آگوست ۲۰۱۲ از وی جدا شد.

فعالیت هنری بورا گول سوی

در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار به همراه صدا گوون، نقش اصلی سریال «همه برای یکی» در شبکه کانال دی ترکیه را ایفا کرد. بعد از آن در سال ۲۰۱۰ در فیلم «خورشید را دیدم» به ایفای نقش پرداخت و به دنیای پردهٔ نقره‌ای قدم گذاشت. پس از آن در سریال فراموش نشدنی حاضر شد. در همان سال در فیلم «سایه‌ها و صورت ها» بازی کرد. بورا در فصل اول سریال فاطماگل یا گناه فاطماگل چیه؟ در نقش وورال حضور پیدا کرد؛ و پس از آن در سریال کوزی گونی به همراه کیوانچ تاتلیتوغ در نقش گونی درخشید. بورا در سال ۲۰۱۳ در در نقش اصلی سریال «قصهٔ قدیمی» حاضر شد. وی در حال حاضر مشغول بازی در سریال کمدی، عاشقانه ی عشق از نو است. وی از صحنهٔ تئاتر هم غافل نشد و به همراه دوستانش سرهات تومن و امره ارکان گروهی به نام GET برپا کردند و به فعالیت در سینما و تئاتر می‌پردازند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو