بیشتر اعضای تیم توسعه‌ی Death Stranding از کارکنان قبلی کونامی بوده‌اند

9

1398/8/17

16:03


اکنون بیش از چهار سال از جدایی «هیدئو کوجیما» و شرکت «کونامی» بعد از انتشار بازی «متال گیر سالید ۵: فانتوم پین» می‌گذرد. با وجود این‌که این موضوع به‌طور عمومی فراگیر شد و همه از جدایی این کارگردانِ به‌نام و شرکت بزرگ خبر دارند، اما هنوز کاملا مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی رخ داد و هیچ‌کدام از طرفین هم قصد ندارند دلیل آن را اعلام کنند و حرفی درباره‌ی آن بزنند. کوجیما با جدایی از کونامی، به سراغ تشکیل استودیوی خود یعنی «کوجیما پروداکشنز» رفت. حال مشخص شده خیلی از اعضای کونامی هم به همراه کوجیما از این شرکت جدا شدند و در کنارش حضور پیدا کردند. این اعضا همچنین توسعه‌ی بازی «Death Stranding» را هم برعهده داشتند. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

بیشتر اعضای تیم توسعه‌ی Death Stranding از کارکنان قبلی کونامی بوده‌اند

اکنون که بازی جدید کوجیما منتشر شده و مردم هم لیست سازنده‌های آن را بررسی کرده‌اند، می‌بینیم 67 نفر از 120 توسعه‌دهنده‌ی بازی، قبلا برای کونامی کار می‌کردند و تقریبا از طراحان مجموعه متال گیر به شمار می‌روند.

کوجیما حدود سه دهه است که سازنده‌ی متال گیر محسوب می‌شود، پس خیلی هم عجیب نیست که در طول این مدت با همکارانش رابطه‌ی دوستی قوی‌ای شکل داده باشد و از آن‌ها برای پایه‌گذاری شرکت و بازی جدیدش کمک بگیرد. اکنون که Death Stranding برای پلی‌استیشن 4 منتشر شده، باید ببینیم آیا این دوستی و همچنین جدایی از کونامی، برای تیم سازنده ارزشمند بوده است یا خیر.

تصویری


ویدئو