بازی Kerbal Space Program 2 در سال مالی 2021 منتشر خواهد شد

18

1398/8/17

20:09


شرکت «تیک تو اینتراکتیو» اخیرا خبرهای خوبی را منتشر کرده و از موفقیت زیاد بازی‌های «سرزمین‌های مرزی 3» (Borderlands 3) و «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) گفته است. اگرچه بعد از گزارش‌های مالی خود، اعلام کرد کرد بازی «برنامه‌ فضایی کربال 2» (Kerbal Space Program 2) با تاخیر و در سال مالی 2021 عرضه می‌شود. این بازی شبیه‌ساز فضایی قبلا قرار بود در سال 2020 ساخته شود. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

بازی Kerbal Space Program 2 در سال مالی 2021 منتشر خواهد شد

«کارل اسلاتوف»، رئیس شرکت تیک تو اینتراکتیو،  اعلام کرد که دنباله‌ی بازی برنامه فضایی کربال، برای کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان در سال مالی 2021، یعنی آوریل 2020 تا مارس 2021، منتشر خواهد شد. او این تاخیر را فرصتی برای توسعه‌ی بازی و ارائه دادن یک تجربه‌ی فوق‌العاده و بزرگ در نظر گرفته است. با این‌که تاریخ دقیقی مشخص نشده، اما به احتمال زیاد در سال 2021 شاهد عرضه این بازی باشیم.

برنامه‌ فضایی کربال در سال 2015 شروع به‌کار کرد و در آن بازیکن باید یک فضاپیمای قابل استفاده را طراحی کند که قادر به حمل خدمه‌اش بدون کشته ‌شدن آن‌ها باشد. برای این کار مجموعه‌ای از قطعات در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد تا بتواند کشتی فضایی خود را بسازد. هر بخش از قطعات دارای عملکرد خاص خود است که در نهایت بر روی پرواز فضاپیما تاثیر می‌گذارد.  این بازی توسط شرکت «اسکواد» ساخته شد و این شرکت همچنان در حال کار کردن روی آن است. اما دنباله‌ی آن توسط «استار تئوری» ساخته می‌شود و موارد جدیدی از جمله بخش چندنفره به آن اضافه خواهد شد.

مطالب مشابه