اقدام خواهرزن با داماد خانواده آبروی کل خانواده را برد

منبع: رکنا

10

1398/8/17

21:05


به گزارش رکنا، سرهنگ دوم مرتضی بزی گفت: در پی وصول شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز مبلغ ۲۶ میلیون ریال از حساب بانکی اش، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرارگرفت.

او افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتا استان، مشخص شد مبلغ کسر شده از حساب بانکی شاکی طی چند مرحله و به صورت اینترنتی برداشت شده که پس از انجام اقدامات پلیسی نهایتا متهم که خواهر همسر شاکی بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این پلیس احضار شد.

سرپرست پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: متهمه پس از حضور در پلیس فتا و روبرو شدن با مستندات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و مشخص شد که او با سوء استفاده از اعتماد شاکی کارت بانکی اش را برای یک خرید جزئی در اختار گرفته و پس از فعال نمودن رمز اینترنتی کارت طی چند مرحله از فروگاه‌های اینترنتی اقدام به خرید اجناس مختلف کرده است.

سرهنگ بزی در خصوص انگیزه متهمه از این اقدام گفت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که او برای صاف کردن طلب‌هایی مالی که اداعا می‌کرد، از همسر خواهر خود داشته، دست به این اقدام زده است.

سرپرست پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: یکی از مهم‌ترین علل سرقت از حساب بانکی افراد اعتماد آن‌ها به دیگران و در اختیار گذاشتن کارت بانکی و رمز کارت به آن‌ها است.

او از شهروندان خواست به هیچ وجه اطلاعات بانکی خود را در اختیار دیگر افراد قرار ندهند تا شاهد این چگونه جرایم نباشیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو