آندر هررا: در پاری سن ژرمن همه فقط به فوتبال فکر می‌کنند ولی در منچستریونایتد فوتبال مهم‌ترین جنبه کار نبود

منبع: طرفداری

14

1398/8/17

21:48


آندر هررا: در پاری سن ژرمن همه فقط به فوتبال فکر می‌کنند ولی در منچستریونایتد فوتبال مهم‌ترین جنبه کار نبود

هافبک سابق شیاطین سرخ، سیاست‌های خانواده گلیزر در مدیریت کردن منچستریونایتد را مورد انتقاد قرار داده است. 

طرفداری- آندر هررا می‌گوید در منچستریونایتد، فوتبال در اولویت قرار ندارد.

به گزارش سایت گل، انتقال هررا از منچستریونایتد به پاری سن ژرمن، به دوران پنج ساله حضور این هافبک اسپانیایی در اولدترافورد پایان داد. این هافبک به این شهرت داشت که همواره تمام توان خود را درون زمین به کار می‌گیرد ولی گویا بقیه افراد چنین الگویی را مد نظر قرار نداده بودند. 

از حضور در آن باشگاه خارق العاده خیلی خوشحال بودم. بسیار قدردان طرفداران آن تیم هستم. به معنای واقعی از حضور در منچستر راضی بودم ولی گاهی احساس می‌کردم در آن باشگاه، فوتبال مهم‌ترین جنبه کار نیست. 

«آیا تمرکز روی جنبه اقتصادی کار قرار داشت؟» هررا پاسخ داد:

چنین چیزی نگفتم. نمی‌دانم چه باید بگویم ولی فوتبال مهم‌ترین بخش کار نبود. نمی‌خواهم مقایسه‌ای انجام بدهم و فقط می‌دانم که اینجا، فوتبال را از تمامی جوانب نفس می‌کشم و این را دوست دارم.

این بازیکن 30 ساله حالا در پاریس، جو متفاوتی را تجربه می‌کند.  

نمی‌توانم در مورد فصول قبل صحبت کنم چون اینجا نبودم ولی از زمان حضورم در پاریس، احساس می‌کنم در باشگاهی هستم که فقط و فقط به فوتبال فکر می‌کند. شاید پاری سن ژرمن از بیرون مجلل به نظر برسد و این برخی را آزرده خاطر کند ولی ما در اینجا عرق می‌ریزیم، تمرین می‌کنیم، تلاش می‌کنیم! وقتی به زمین تمرین می‌رسم، پزشک‌ها، بدنسازها، لئوناردو... همه و همه سر شغل خود هستند و تنها چیزی که اهمیت دارد، فوتبال است و فوتبال است و فوتبال. 

مطالب مشابه