مجازات مهاجمان به دو ستاره آرسنال مشخص شد

منبع: 90 تی وی

11

1398/8/17

22:12


فردی که قصد داشت از ستارگان باشگاه آرسنال دزدی کند به زندان افتاد.

مجازات مهاجمان به دو ستاره آرسنال مشخص شد

فردی که قصد داشت از ستارگان باشگاه آرسنال دزدی کند به زندان افتاد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، فرد مسلحی که قصد داشت با توقف خودروی سئاد کولاسیناچ و مسوت اوزیل از آن ها دزدی کند، به زندان افتاد.

اشلی اسمیت 30 ساله با حضور در دادگاه، اعتراف کرد که قصد داشته در منطقه همپستد (شمال غرب لندن) ساعت های لوکس بازیکنان آرسنال به ارزش 200 هزار پوند را سرقت کند. جوردن نورتوور 26 ساله نیز به نقش خود در این سرقت اعتراف کرده است.

دادگاه هارو کراون در روز جمعه اسمیت را (که اهل آرچوی لندن است) به تحمل 10 سال زندان محکوم کرد. با این حال حکمی برای نورتوور صادر نشد و او باید منتظر جلسات بعدی باقی بماند.

تصاویر CCTV نشان می‌دهد که کولاسیناچ در روز 25 جولای از ماشین خود پیاده شده و با دو فرد نقاب دار درگیر می‌شود. این ویدیو که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد نشان می‌‌دهد که مدافع 25 ساله و بوسنیایی آرسنال بی پروا با این دو فرد که به چاقو مسلح بودند درگیر شده و آن ها را از خودروی خود دور می‌کند.

یان بورن، قاضی این پرونده اسمیت را یک جنایتکار با سابقه عنوان کرده که به خوبی مورد شناخت پلبس بوده است. نکته جالب درباره اسمیت آن است که او در سال 2017 به جرم سرقت از یک خانه به 42 ماه حبس محکوم شده و به هنگام تلاش برای سرقت از دو بازیکن آرسنال، دوره مرخصی خود را می‌گذرانده است!

این دو سارق در دادگاه اذعان کردند که انتظار نداشته اند با چنین واکنشی از سوی کولاسیناچ مواجه شوند. بعد از فاصله گرفتن این دو از خودرو، کولاسیناچ سوار خودرو شده و اوزیل به سرعت خودرو را از محل دور کرده است؛ خودرویی که مورد اصابت سنگ های پرتاب شده از سوی این سارقان قرار گرفته بود.

کولاسیناچ و اوزیل به دلیل این حادثه و اثر روانی آن، در چند هفته نخست از ترکیب آرسنال خارج شده بودند.

7712

مطالب مشابه