فاوره: بازی مقابل بایرن مونیخ بسیار خاص است؛ هنوز وضعیت جیدون سانچو و مارکو رویس مشخص نیست

منبع: طرفداری

19

1398/8/17

22:32


فاوره: بازی مقابل بایرن مونیخ بسیار خاص است؛ هنوز وضعیت جیدون سانچو و مارکو رویس مشخص نیست

سرمربی زنبور ها معتقد است بایرن مونیخ با وجود مصدومیت مدافعان میانی اش، هنوز هم گزینه های زیادی برای استفاده در این پست را در اختیاز دارد.

طرفداری - بایرن مونیخ و دورتموند، فردا (9 نوامبر) از ساعت 18:30 دقیقه به وقت ایران، از هفته یازدهم رقابت های بوندس لیگا در ورزشگاه آلیانز آرنا، دیدار در کلاسیکر را برگزار خواهند کرد. لوسین فاوره سرمربی سوئیسی دورتموند پیش از در کلاسیکر در کنفراسی مطبوعاتی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه دورتموند، برکناری نیکو کواچ از نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ، باواریایی ها را بر آن داشت تا هانسی فلیک دستیار کواچ را، به عنوان سرمربی موقت تیمشان انتخاب کنند. دیدار بایرن مونیخ-المپیاکوس از چهارچوب هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا که با پیروزی 2 بر 0 باواریایی ها به پایان رسید، اولین تجربه حضور فلیک روی نیمکت باشگاه آلمانی بود. فاوره اما، بر این عقیده است که نمی توان با دیدار مقابل المپیاکوس، بایرن مونیخ فلیک را ارزیابی کرد. او اظهار داشت: 

صحبت زیادی در خصوص دیدار بایرن مونیخ در مقابل المپیاکوس وجود ندارد. پس از تنها چند روز حضور سرمربی جدید، اجرایی کردن تغییرات بزرگ، دشوار است. 

مصدومیت مدافعان میانی بایرن مونیخ و مشکلات آن ها در این پست؟ 

آن ها چندین گزینه برای این پست را در اختیار دارند. از طرفی دیگر، پاوار و مارتینز نیز می تواند در پست مدافع میانی بازی کنند و می توانند مصدومیت مدافعان دیگر تیمشان را جبران کنند. 

وضعیت جیدون سانچو و مارکو رویس برای دیدار مقابل بایرن مونیخ؟ 

دیدار مقابل بایرن مونیخ، بسیار خاص است. در خصوص جیدون سانچو و مارکو رویس باید منتظر بمانیم و ببینیم چه خواهد شد و هنوز وضعیت این دو مشخص نیست. غیر از این دو بازیکن، دو یا سه بازیکن دیگر نیز داریم که کاملا آماده نیستند و به زودی در خصوص آن ها تصمیم خواهیم گرفت.

مطالب مشابه