بارسلونا دنیا را متحیر می‌کند؛ سوارز در راه MLS؟

منبع: 90 تی وی

13

1398/8/17

22:54


بارسلونا آماده فروش چهارمین گلزن برتر تاریخ خود خواهد بود.

بارسلونا دنیا را متحیر می‌کند؛ سوارز در راه MLS؟

بارسلونا آماده فروش چهارمین گلزن برتر تاریخ خود خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، ESPN گزارش داده است که بارسلونا مشکلی برای فروش لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای خود به تیم های خواهان در MLS نخواهد داشت.

آاس در ماه ژوئن گزارش داده بود که اینترمیامی، تیمی که تحت مالکیت دیوید بکام و شرکایش است و از سال 2020 وارد رقابت های MLS خواهد شد، قراردادی 4 ساله (آغاز از سال 2020) را به سوارز پیشنهاد داده و رادیو کاتالان عنوان کرده این باشگاه هنوز هم از علاقه اش منصرف نشده است.

اکنون نیکولاس لودیرو، هافبک باشگاه سیاتل ساندرز و هم تیمی لوئیس سوارز در تیم ملی اروگوئه با سخنان خود به شایعات حضور سوارز در آمریکا دامن زده است.

لودیرو در این خصوص می‌گوید: 

"به نظرم شما باید بارسلونا را متقاعد کنید چرا که او (سوارز) تمایل دارد به MLS بیاید. او همواره از من درباره لیگ پرس و جو می‌کند. آرزوی او بازی برای بارسلونا بود. او اکنون در سطحی عالی برای بارسا بازی می‌کند و در آن جا راحت است.

دیر یا زود او به MLS خواهد آمد. فکر می‌کنم درباره حضور او در آمریکا تنها مسئله زمان مطرح است."

سوارز که در ژانویه 33 سالگی خود را جشن خواهد گرفت، تا سال 2021 با آبی اناری ها قرارداد دارد. در تابستان عنوان شده بود که ال‌پیستولرو ستاره پروژه میامی خواهد بود و او نیز پیشنهاد اینتر را رد نکرده است. این قرارداد که آخرین قرارداد دوران حرفه ای سوارز خواهد بود، به قدری اغواکننده بوده که سوارز نتواند آن را به راحتی رد کند. البته بارسلونا نیز باید خود را برای جدایی چهارمین گلزن برتر تاریخ خود و جایگزینی او با مهاجمی بزرگ آماده کند. 

سوارز که در سال 2014 با انتقالی بالغ بر 82 میلیون یورو از لیورپول به بارسلونا پیوست تاکنون در 259 بازی 185 گل برای آبی اناری ها به ثمر رسانده و با این تیم فاتح 13 جام از جمله 4 لالیگا و یک لیگ قهرمانان اروپا شده است.

7712

مطالب مشابه