فلیک: اگر دفاع خوبی داشته باشید، در خط حمله هم پیشرفت می‌کنید؛ بازیکنان آماده بازی با دورتموند هستند

منبع: طرفداری

15

1398/8/17

23:09


فلیک: اگر دفاع خوبی داشته باشید، در خط حمله هم پیشرفت می‌کنید؛ بازیکنان آماده بازی با دورتموند هستند

فلیک می گوید بایرن مونیخ یک شبه نمی تواند زیبا و هجومی بازی کند.

طرفداری - بایرن مونیخ روز شنبه میزبان دورتموند خواهد بود. فلیک در این بازی مهم و حساس برای اولین بار سکان هدایت بایرن را در بوندس لیگا در اختیار خواهد داشت.

به گزارش شبکه تلویزیونی بایرن مونیخ، هانس دیتر فلیک در کنفرانس پیش از بازی با دورتموند شرکت کرد:

در بازی با المپیاکوس، روی فاز دفاعی تیم تمرکز کرده بودیم. تیم خوب کار کرد. کیمیش 13.6 کیلومتر دوید و توماس مولر هم 12.6 کیلومتر. این آمار فوق العاده ای است. از نظر هجومی هنوز هم می توانیم بهتر شویم. اگر دفاع خوبی داشته باشید، در خط حمله هم پیشرفت می کنید. این تمرکز اصلی ما در حال حاضر است. اگر به صورت تیمی دفاع کنیم، می توانیم از گلزنی حریف جلوگیری کنیم. تیم متمرکز شده و انگیزه بالایی دارد. من طرفدار سبک فوتبال مالکانه هستم و می خواهم بهره وری مان در زمین بالا برود. ولی فعلا شفافیت زیادی در بازی مان نداریم و باید توپ را کنترل کنیم. این روش در بازی روز چهارشنبه جواب داد ولی دورتموند تیم کاملا متفاوتی است.

در مورد ترکیب بازی با دورتموند:

من روز سه شنبه گفتم که می خواهم 4بازیکن خط دفاعی به بازی در کنار هم عادت کنند. این بار تکرار نمی کنم. در ضمن بواتنگ محروم است و لوکاس مای در کادر بازیکنان قرار می گیرد. او یک گزینه برای خط دفاعی ماست.

در مورد آینده اش در بایرن:

در حال حاضر هدف من بازی با دورتموند است. می خواهیم برنده شویم. این چیزی است که به من و تیم انگیزه می دهد. به نظرم بازیکنان ما آماده هستند. چیزهای دیگر برای من مهم نیست. این (سوال شما) در مورد بایرن مونیخ است. من همه چیز را پذیرفته ام. باشگاه است که در موردم تصمیم می گیرد.

در مورد تیاگو و کوتینیو:

طبیعی است وقتی بازی نمی کنید ناراحت باشید. ولی ما یک کادر 18نفره داریم و همه بازیکنان می توانند بازی کنند. همه می دانند که فعلا در موقعیت ساده ای نیستیم.

وی در ادامه افزود:

از نحوه بازی تیم در دیدارهای اخیر راضی نیستیم. در بازی با المپیاکوس می خواستیم دروازه مان را بسته نگه داریم. برخی از تماشاگران با سوت زدن اعتراض کردند. همه در بایرن به سبکی دیگر از بازی عادت کرده اند. آنها بازی های هجومی می خواهند. ولی این کار را نمی توان یک شبه انجام داد.

در مورد حضور دیویس برابر دورتموند:

در این مورد یک تحلیل انجام دادیم. من ایمان دارم او می تواند ماموریتش را انجام دهد. دیویس از سرعت کافی برخوردار است و می تواند پا به پای حکیمی جلو برود و او را عقب براند.

در مورد غیبت رویس و سانچو:

ما تیم را برای همه احتمالات آماده می کنیم. 90 دقیقه قبل از دیدار متوجه می شویم چه بازیکنانی می توانند بازی کنند. در نهایت وقت داریم تصمیم نهایی را بگیریم.

مطالب مشابه