دانلود بازی Dark Quest 2 v1.0.4 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

دانلود بازی Dark Quest 2 v1.0.4 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX


منبع: دانلود ها

11

1398/8/17

23:22


Dark Quest 2 یک اثر جذاب نوبتی است که در سبک بازی های رومیزی قهرمان محور عرضه شده است. بازیکنان در این بازی می توانند کنترل گروهی از ابرقهرمان هارا داشته باشند و نبردهای آنلاین و آفلاین را تجربه کنند. بازی اعتیادآور است و با توجه به گرافیک هنری جذاب هم چشمان بازیکنان را نوازش می دهد. مکانیسم بازی بسیار جذاب است و شما می توانید تجربه ای به مراتب ناب و هیجان انگیز داشته باشید. نقشه های بازی جوری طراحی شده است که نبردها را تحت تاثیر قرار می دهد و باید در انتخاب هیروها دقت لازم را داشته باشید.

با پشت سر گذاشتن یک مرحله به مراحل عمیق تر می روید و می توانید هیروهای خود را آپدیت کنید. یک بخش داستانی هم بارای بازی ارائه شده است که از طریق همین هیروها رواین می شود. مکانیسم بازی به صورت نوبتی است و هر هیرو در گروه خودش قرار گرفته و ضربات خود را با دقت به سمت دشمنان وارد می کند. باید واحدهای خود را با عقلانیت انتخاب کنید و حواستان به میزان سلامت خودتان و دشمنان هم باشد.

Dark Quest 2 v1.0.4 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Dark-Quest-2

این تلاش قهرمانان شما است که می تواند تضمینی برای موفقیت در بازی Dark Quest 2 باشد. باید مهارت خود را روز به روز بیشتر کنید تا بتوانید به سطح های عمیق تر بروید. همین بخش داستانی می تواند حکم تمرینی برای نبردهای آنلاین باشد. باید سلاح های جدید را امتحان کنید و بنا به استراتژی خود آنها را آپدیت کنید. همین مسائل می تواند کمک های زیادی به شما بکند و طوری باشد که درب های پنهان و شخصیت های جدیدتر را هم پبدا کنید. گرافیک بازی خارق العاده است و گویی با یکی از آثار باکیفیت کلاسیک این سبک روبرو هستیم. شخصیت ها هم دوست داشتنی و دارای انیمیشن های جذاب در حین انجام بازی هستند.

info

Dark Quest 2 is a turn based RPG inspired by legendary board game Hero Quest. The game features a party based system where you control a group of heroes, an isometric hand-drawn art style, dice based mechanics and much more.

Each map is designed to take you through an adventure that will test your party’s strength, courage and sanity as you go deeper and deeper into the castle in search for the chambers of the evil sorcerer.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel 2Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Any

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Dark Quest 2 v1.0.4-SiMPLEX با لینک مستقیم


مطالب مشابه