دانلود بازی Your Island KIMI NO SIMA v305 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

دانلود بازی Your Island KIMI NO SIMA v305 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX


منبع: دانلود ها

8

1398/8/17

23:22


بازی Your Island KIMI NO SIMA در مورد مردمی است که در جنگلی سکنی یافته اند و تنها آنها هستند که می توانند به توسعه جزیره بپردازند و خانه مخصوص به خودشان را بسازند. مزارع خود را ایجاد کنید و سعی کنید که امکانات رفاهی خوبی را برای مردم ایجاد کنید. کشاورزی را توسعه دهدی و فراموش نکنید که باید انبارها را بیشتر کنید و بتوانید مردم بیشتری را به این جنگل بکشانید. این جنگل دیگر تبدیل به خانه شما شده است و باید با گسترش صنعت و شیلات جزیره ای شگفت انگیز را در این جنگل ایجاد کنید. این یک بازی شبیه ساز و هیجان انگیز است و می توانید با راهنمایی سرزمین خود را گسترده تر کنید. چنین روندی بسیار هیجان انگیز است و گرافیک پیکسلی هم به شما کمک می کند که روان تر و سریع تری در مدیریت این جزیره داشته باشید.

Your Island KIMI NO SIMA v305 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Your-Island-KIMI-NO-SIMA

مردمان شما در بازی حرکت می کنند و در مزارع کار می کنند. در جهان زیبای بازی Your Island KIMI NO SIMA باران می بارد و کشاورزی سرعت بیشتری پیدا می کند. باران و برق را در بازی خواهید دید و باید هرچه می توانید مسک های بیشتری برای مردم بسازید. با یک بازی کامل روبرو هستیم و سازندگان هیچ گاه با گرافیک پیکسلی محدود نشده اند. نقشه بازی روز به روز گسترده تر می شود و از یک دهکده کوچک به یک شهر عظیم تبدیل می شود. موسیقی جذابی هم در بازی وجود دارد و می توانید با آرامش کار خود را انجام دهید. مردم به دنبال کار هستند و شما براحتی با ایجاد شغل می توانید زمینه ساز رفاه آنها شوید و حتی به سراغ ساختمان هایی بروید می توانند صنایع مدرن تری را در شهر ایجاد کنند. مزارع خود را گسترش دهید و با پروش دام مردمان خود را از نظر غذایی هم در شرایط بهتری قرار دهید.

info

Your people landed on a virgin forest island. Develop the island, build a house, make fields and barns, develop agriculture, fishery and industry, Let’s develop into a wonderful island. It is a box-garden / sandbox-type simulation game that guides people and develops and develops islands.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windos 7,8,10

Processor: Intel Core i5 2.5Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 800 x 600

Storage: 160 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windos 7,8,10

Processor: Intel Core i5 2.5Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1920 x 1280

Storage: 160 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Your Island KIMI NO SIMA v305-SiMPLEX با لینک مستقیم


مطالب مشابه