دانلود بازی Sea Salt + Update v1.1.1 برای کامپیوتر

دانلود بازی Sea Salt + Update v1.1.1 برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

11

1398/8/17

23:22


بازی Sea Salt اثری در سبک فانتزی و ترسناک می باشد که فضایی تیره داشته و المان های اکشن و استراتژیک را در خود جای داده است. شما در نقش نیرویی ترسناک به نام Dagon خواهید بود که وظیفه اش رشد و کنترل فرقه ای عجیب از موجودات کوچک هست. شما درواقع یکی از خدایان کهن هستید که نیروهای خبیثی دارد و می خواهد سرزمین انسان ها را نابود کند. شما خدمه ی مورد نظر خود را دارید که حاضرند برای شما هرکاری بکنند و جان خود را در راه فرمان های شما بدهند! انسان ها نیز تقاص تمامی گناهانشان را خواهند داد و توان مقابله با نیروها و افراد شما را نخواهند داشت. لشگر شما از دریا شکل می گیرد و راهی سرزمین های بشریت می شود. هرکسی که سر راه شما بایستد و یا بخواهد با خواسته های شما مخالفت کند، باید تاوان اشتباهش را بدهد و نابود شود! بازی Sea Salt اثری از استودیو YCJY Games است که در دو شبکه استیم و GOG در ۱۷م اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شده.

داستان بازی از جایی شروع می شود که انسان ها برای جمع آوری برکات دریایی، دعا کرده اند و تورهای ماهیگیری خود را از این راه انباشته اند. اما آن ها باید تقاص اشتباهشان را بدانند و اینکه شما روزی برای باز پس گیری هر آن چه که داده اید، بازخواهید گشت. ترس و بی لیاقتی بشریت باعث شده تا دست به دعا شوند و هیچ کاری برای آینده ی خود نکنند. حال، ترس و ویرانی شدیدی تمامی زندگی آن ها را فراگرفته و این شما هستید که برای انتقام از دریاها به سطح زمین بازگشته اید. ارتش موجودات عجیب و غریب خود را رهبری کنید و طعم واقعی ترس را به انسان ها بچشانید. در بازی Sea Salt شما می توانید تمامی افراد را به صورت گروهی مدیریت کنید و نیاز به کنترل تک به تک آن ها نیست. بیش از ۱۶ یونیت متعدد در گیم پلی بازی طراحی شده که با پیشروی در محیط بازی می توانید آن ها را آنلاک کرده و استفاده کنید.

Sea Salt PC-Razor1911 + Update v1.1.1

دانلود-بازی-Sea-Salt

info

Sea Salt is an action strategy hybrid, in which you are an Old God summoning unfathomable horrors to blight the human lands. You will have your sacrifice, and humanity will pay for denying you what you are owed.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 x86/x64

Processor: Intel Core i5-3210M (2 * 2500) or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Some integrated cards have an issue with memory and may not launch the game

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10 x64

Processor: Intel i7 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics or AMD (formerly ATI) Radeon HD Graphics (Discrete): Nvidia GeForce GTX 760 (or greater) or AMD Radeon HD 7600 (or greater)

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک نیست.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com