توخل: کاوانی در مقابل برست در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت؛ بازی دشواری در مقابل آن ها خواهیم داشت

منبع: طرفداری

23

1398/8/17

23:38


توخل: کاوانی در مقابل برست در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت؛ بازی دشواری در مقابل آن ها خواهیم داشت

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن بر این عقیده است که تیمی متحد را در اختیار دارد. 

طرفداری - پاری سن ژرمن، فردا (9 نوامبر) از چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ یک فرانسه در دیداری خارج از خانه به مصاف برست خواهد رفت. در همین راستا توماس توخل سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی شرکت کرد. 

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن، صحبت های توخل را در این کنفرانس مطبوعاتی می خوانید: 

ترکیب تیم

نمی دانم که مائورو ایکاردی برای دیدار مقابل برست در دسترس خواهد بود یا خیر. باید صبر کنیم تا در خصوص وضعیت مصدومیت او باخبر شویم. او پس از دیدار چهارشنبه شب (6 نوامبر) در لیگ قهرمانان اروپا، درد زیادی را احساس می کرد. در مورد لئو پاردس که در بازی چهارشنبه نیز مریض بود، وضعیت همینگونه است. نیمار، کرر، امبه سو، آندر هررا و توماس مونیر در این دیدار غایب خواهند بود.

دیدار مقابل برست

بازی در خانه برست دشوار خواهد بود چرا که آن ها در خانه شکست نخورده اند. آن ها با قدرت زیادی بازی می کنند. ما روی کاغذ شانس زیادی در مقابل آن ها داریم و باید بر مبنای همین موضوع با حریفمان بازی کنیم. لازم است که خوب بازی کنیم و پیروز شویم. بازی آسانی در مقابل آن ها نخواهیم داشت چرا که ما بازی های زیادی انجام داده ایم و بازیکنانمان خسته هستند اما تلاش می کنیم تا برای این بازی آماده باشیم.

فرم فعلی تیم

این تصور را دارم که تیم متحدی در اختیار داریم. تیم در بازی های بزرگ قابل اتکا است. این موضوع درست است که تاکنون در سه بازی شکست خوردیم اما به این موضوع عادت نداریم. من از شکست متنفر هستم اما ترجیح می دهم که این موضوع به جای مقاطع حساس فصل، اکنون اتفاق بیفتد. ما هنوز برای بهبود وضعیتمان زمان داریم. صدرنشین جدول لیگ یک فرانسه هستیم و در لیگ قهرمانان اروپا نیز صعودمان به دور بعدی را قطعی کردیم. این روند مثبت است و هنوز زمان زیادی برای پیشرفت داریم. 

وضعیت ادینسون کاوانی

البته که کاوانی متاسف است. او به حضوری ثابت در بازی ها عادت کرده بود و اکنون برای چندین هفته است که روی نیمکت ذخیره ها حضور دارد. او به خوبی و با ذهنیت درستی تمرین می کند و همیشه همان حرفه ای گری همیشگی اش را نشان می دهد. طبیعتا او در مقابل برست در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت، چرا که مهم است که او ریتمش را بازیابی کند. مائورو (ایکاردی) عملکردی بسیار خوب داشته است و این درست نیست که در حال حاضر او را از ترکیب تیم کنار بگذاریم. 

نگرش موجود در پاری سن ژرمن

ممکن است که شکست بخوریم، اما باید در مقابل تیمی که از هر جهت بهتر از ماست، شکست بخوریم. نباید فراموش شود که بازیکنانمان بازی های زیادی انجام می دهند و بنابراین برخی اوقات تنش ها قبل از بازی ها کاهش پیدا می کنند. باید این نکته را بپذیریم که تنش قبل از دیدار مقابل المپیک مارسی با تنش قبل از بازی مقابل دیژون متفاوت است. البته این بدین معنی نیست که ما به حریفمان احترام نمی گذاریم. ما برای تمامی بازی ها با یک روش مشابه آماده می شویم. باید این را بپذیریم که برای نشان دادن کیفیتمان در هر بازی، باید به فشار فیزیکی تحمیل شده از جانب حریف پاسخ مناسب بدهیم. بازیکنان پاری سن ژرمن نیز از این موضوع آگاه هستند و فکر نمی کنم که آن ها بازی هایشان را انتخاب می کنند. باز هم تکرار می کنم فشار هر بازی با دیگری متفاوت است. شما از ابتدای هر بازی باید سیگنال مناسب را دهید تا حریفانتان امیدی به کسب نتیجه نداشته باشند. 

مطالب مشابه