زمان پخش سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری + عکس

زمان پخش سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری + عکس


منبع: کولاک

97

1398/8/18

18:21


فصل سوم سریال « بچه مهندس » به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی تیرماه ۹۸ آغاز شد و تصویر برداری سریال ادامه دارد. تصویربرداری عوامل در لوکیشن دانشگاه امیرکبیر به اتمام رسید و در ترمینال جنوب گروه در حال تصویربرداری هستند.

فصل سه مجموعه تلویزیونی « بچه مهندس » در ۳۵ قسمت به قلم حسن وارسته ساخته می‌شود. در فصل یک این سریال لوکیشن اصلی پرورشگاه (خانه خورشید) بود که در بوستان ولایت قرار داشت و شهرک دفاع مقدس، خیابان‌های تهران در دهه ۸۰ نیز از لوکیشن‌های این سریال در فصل دو بودند.

داستان سریال « بچه مهندس » در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود که پیش از این فصل‌های اول و دوم این سریال پخش شده است. روزبه حصاری که نقش جوانی جواد جوادی که دانشجو شده است را در فصل سوم ایفا می‌ کند که تا به حال در سریال‌های «یادآوری» و «تاریکی شب روشنایی روز» و… به ایفای نقش پرداخته است.

کارگردان: علی غفاری

تهیه کننده: سعید سعدی

مدیر برنامه ریزی و سرپرست گروه کارگردانی: سعید کریمی

طراح و سرپرست نویسندگان: حسن وارسته

نویسندگان: امیر شاداب، رضا خمسه

مدیر تصویربرداری: یونس سبزی

تدوین: ناصر فخری

طراح صحنه: حمید شهیری

طراح لباس: مژگان عیوضی

طراح چهره پردازی: محسن بابایی

صدابردار: محمد شیوندی

دستیار یک کارگردان: کتایون درخشان

مدیر تولید: یاسر سلیمانی

بازیگران: روزبه حصاری، سعید کریمی، مهشید جوادی، محمود خسرو منش، فرناز رهنما، کاوه سماک باشی، خیام وقار کاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، یاسمن قلی پور، نسیم باقریان، امید ماهر، مهرزاد جعفری، سیاوش چراغی پور، عباس جمشیدی، سلمان فرخندهو مانی رحمانی.

با حضور و هنرمندی: ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، کامران تفتی، سید مهرداد ضیایی، اتابک نادری، کریم اکبری مبارکه، شیوا خسرو مهر

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه