ایده آل گستر نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

منبع: عصر ایران

22

1398/8/18

18:46


هنگامی که نام پاناسونیک به گوشمان میخورد بی اختیار یاد یک شرکت بزرگ و قوی در زمینه محصولات الکتریک می‌ افتیم که البته کاملا صحیح است. شرکت پاناسونیک که در سال 1918 تاسیس شد در ابتدا تنها محصولاتی چون لامپ و اتوی برقی تولید میکرد اما به مرور زمان پا را فراتر گذاشته و محصولات بی شماری را تولید کرده است. خوشبختانه در ایران نمایندگی این شرکت بزرگ وجود دارد. یکی از بزرگترین و با تجربه ترین نمایندگی های پاناسونیک در ایران شرکت ایده آل گستر است.

از آنجایی که تنوع محصولات و گستردگی شرکت پاناسونیک بسیار زیاد است به همین خاطر افرادی در کنار یکدیگر جمع شده و تصمیم گرفتند تا نمایندگی شایسته این شرکت را در ایران راه اندازی کنند. شرکت ایده آل گستر که نماینده رسمی پاناسونیک می‌باشد، در دو زمینه اقدام به ارائه خدمات به کاربران عزیز می‌کند. یکی از آن‌ها در رابطه با واحد فروش است که با استفاده از کارشناسان کاملا مجرب شما می‌توانید نیاز خود را مطرح کرده و بهترین پیشنهاد ها را دریافت کنید. به طوری که با پرداخت کمترین هزینه نیاز شما به طور کلی برآورده شود. قسمت دوم خدمات مرکز ایده آل گستر مربوط به خدمات پس از فروش و خدمات مربوط به تعمیرات لوازم است. کلیه محصولات پاناسونیک که از طریق نمایندگی ایده آل گستر انجام می‌شود، دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می‌باشند. از سویی دیگر در صورت بروز هر گونه خرابی می توانید از بخش تعمیرات پاناسونیک این مرکز استفاده کنید.

کلیه متخصصین و کارشناسان نمایندگی پاناسونیک ایده آل گستر از مجرب ترین و متخصص ترین افراد در این زمینه هستند که تجربه کار با دستگاه های پاناسونیک را برای سالیان دراز دارند. کلیه متخصصین حوزه فنی با برخورداری از جدید ترین ابزارها و تکنولوژی ها دستگاه مورد نظر شما را تعمیر خواهند کرد.  لذا شما می‌توانید با خیالی راحت از راهنمایی و مشاوره آن‌ها استفاده کرده و یا دستگاه خود را برای تعمیر به آن‌ها بسپارید.

کلیه محصولات پاناسونیک پس از خرید دارای خدمات پس از فروش می‌ باشند از جمله : تلفن های بی سیم و با سیم ، تلفن های سانترال ، دوربین های مداربسته ، ویدئو پروژکتورها و ... .

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران، ایده آل گستر این امکان را فراهم ساخته است تا شما بتوانید برای دریافت مشاوره خرید به راحتی با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و با طرح تعدادی از نیازهای خود بهترین و مناسب ترین محصول را دریافت کنید.

اگر شما از کاربران تلفن های رومیزی ، بی سیم و یا سانترال پاناسونیک هستید ، می‌توانید از خدمات تعمیرات سانترال و تعمیرات تلفن این نمایندگی رسمی پاناسونیک استفاده کنید. متخصصین مرکز ایده آل گستر با بررسی دستگاه شما سرویس در محل یا سرویس در مرکز را به شما پیشنهاد کرده و یا این مورد به انتخاب خود شما انجام می‌شود.

از آنجایی که ایرادات مربوط به تلفن های رومیزی ، بی سیم ، سانترال ، دوربین های مداربسته ، ویدئو پروژکتورها و ... می‌توانند در دو جنبه نرم افزاری یا سخت افزاری رخ دهند حتما پیش از مراجعه به مرکز با متخصصین مربوطه تماس بگیرید. این احتمال وجود دارد تا مشکل نرم افزاری بوده و پس از یک راهنمایی کوتاه تلفنی مشکل توسط خود شما برطرف شود . اما به هیچ وجه پیش از تماس با متخصصین خود اقدام به حل و فصل نکنید. زیرا سیستم موجود در سیستم های تلفن های سانترال ، دوربین های مداربسته و ویدئو پروژکتورها ظرافت خاصی دارد و ممکن است دستکاری آن ها منجر به خرابی بیشتر و در نهایت هزینه بالاتر برای شما شود. به همین خاطر بهتر است تعمیرات ، خصوصا تعمیرات سخت افزاری را به کارشناسانی بسپارید که سال‌ های سال تجربه کار با دستگاه های پاناسونیک را دارند که نمایندگی پاناسونیک ارتباط با چنین کارشناسانی را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

کلیه خدمات ارائه شده در ایده آل گستر ، نمایندگی رسمی پاناسونیک در سطح حرفه ای بوده و کلیه کارشناسان در این زمینه از میان برترین و با تجربه ترین افراد این حوزه انتخاب شده اند تا با آگاهی کامل خدمات مناسبی را به کاربران ارائه دهند. به همین خاطر شما می توانید با خیالی راحت دستگاه خود را به نمایندگی رسمی پاناسونیک بسپارید. در صفحه سوالات متداول وبسایت شرکت ایده آل گستر می توانید پاسخ به بسیاری از سوالات خود در زمینه این محصولات را به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس وب‌سایت idehal.org مراجعه و یا با شماره  ۰۲۱۸۱۰۱۰ تماس بگیرید.

مطالب مشابه