نورافکن: بازی عراق می‌تواند برای ما وحشتناک هم باشد

منبع: ورزش 3

28

1398/8/18

18:46


کاپیتان تیم امید ایران از عزم هم‌تیمی‌هایش برای شکست یک طلسم بزرگ و راهیابی به المپیک گفت و از هواداران خواست در این مسیر حمایت‌شان کنند.

نورافکن: بازی عراق می‌تواند برای ما وحشتناک هم باشد

به گزارش "ورزش سه"، تیم امید ایران اردوی جدید خود در مسیر حضور در المپیک را استارت زده و فردا راهی اندونزی خواهد شد تا با انجام دیدارهای تدارکاتی هر چه بیشتر برای پیمودن این راه سخت آماده شود. نورافکن درباره شرایط تیم امید صحبت هایش را اینچنین آغاز کرد: ما فردا شب عازم اندونزی هستیم و دو بازی دوستانه با این داریم و احتمالا از آنجا راهی دوحه خواهیم شد تا با قطر نیز بازی تدارکاتی داشته باشیم. امیدوارم با آمادگی بالا در یکی از مهمترین بازی‌هایی که در زندگی‌مان داریم، حضور یابیم و بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

 

کاپیتان تیم امید درباره عدم حضور در تیم ملی و در جمع شاگردان ویلموتس گفت: یک بازی حساس با عراق داریم که می‌تواند یک بازی فوق العاده باشد یا خدای ناکرده وحشتناک. امیدوارم تیم ملی بتواند نتیجه خوبی در این دیدار کسب کند. برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. ما هم راه دیگری داریم و به چیز دیگری فکر نمی کنیم و به دنبال این هستیم تا طلسم تیم المپیک را بشکنیم و امیدوارم با حمایت هواداران و رسانه ها به این مهم برسیم.

 

نورافکن درباره اینکه آیا کیفیت و عزم لازم برای این اتفاق را در بین بازیکنان می‌بیند یا خیر گفت: همه تیم‌ها شرایط خوبی دارند. ببینید با ازبکستان و کره جنوبی و چین همگروه هستیم و نمی توانم بگویم صد درصد صعود می کنیم. ما باید صد درصد سعی و تلاش کنیم و از خودگذشتگی داشته باشیم و باید صبر کنیم ببینیم شرایط به چه شکل برای ما خواهد بود. در گروهی قرار داریم که تیم های قدرتمند و صاحب سبکی حضور دارند و امیدوارم به نتیجه لازم برسیم.

مطالب مشابه