حمله سگ "پیت‌بول" به دو شهروند در خیابان دزاشیب

منبع: فرارو

31

1398/8/18

19:03


ماجرا از این قرار بود که صاحب سگ، این حیوان را شب‌ها برای گردش به خیابان می‌آورده که شب گذشته به دلیل سوء مصرف موادمخدر بدحال شده و کنار خیابان افتاده بود، در این حین یکی از شهروندان که با خودروی خود در حال تردد در خیابان بود، با مشاهده وضعیت صاحب این سگ و به قصد کمک به وی با سامانه ۱۱۵ اورژانس و پلیس تماس گرفت.

حمله سگ "پیت‌بول" به دو شهروند در خیابان دزاشیب

 سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از حمله یک قلاده سگ "پیت‌بول" به دو شهروند در خیابان دزاشیب خبر داد.

به گزارش، باشگاه خبرنگاران، سرهنگ عباس مرادی با اعلام خبر حمله یک سگ "پیت‌بول" به دو شهروند در شمال تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت ۲۲ شب گذشته طی تماس تلفنی شهروندان با پلیس ۱۱۰، حمله یک قلاده سگ به دو شهروند در منطقه دزاشیب اعلام شد.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: به سرعت یک واحد گشت خودرویی و یک واحد گشت موتورسوار به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماجرا از این قرار بود که صاحب سگ، این حیوان را شب‌ها برای گردش به خیابان می‌آورده که شب گذشته به دلیل سوء مصرف موادمخدر بدحال شده و کنار خیابان افتاده بود، در این حین یکی از شهروندان که با خودروی خود در حال تردد در خیابان بود، با مشاهده وضعیت صاحب این سگ و به قصد کمک به وی با سامانه ۱۱۵ اورژانس و پلیس تماس گرفت.

این مقام انتظامی افزود: اپراتور اورژانس از فرد تماس گیرنده خواسته بود علائم حیاتی مصدوم را بررسی کند که این شخص به محض پیاده شدن از خودرو برای بررسی علائم حیاتی مصدوم، توسط سگ مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه پا مصدوم شد.

مرادی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از شهروندان نیز با دیدن این وضعیت برای کمک به شهروند آسیب دیده به محل نزدیک شده، اما او نیز توسط سگ آسیب دیده بود.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این سگ باتوجه به نوع نژادش می‌تواند به افراد زیادی حمله‌ور شود، گفت: در نهایت هماهنگی‌های لازم انجام شده، این قلاده سگ مهار و به همراه مالک آن به کلانتری منتقل شد.

وی با اشاره به انتقال دو مصدوم این حادثه به مراکز درمانی متذکر شد: یکی از مصدومان به صورت سرپایی درمان شد، اما نفر دیگر همچنان در مرکز درمانی بستری است همچنین این پرونده به مقام قضایی منعکس شده تا دستورات لازم برای محل نگهداری سگ و صاحب آن اتخاذ شود.

مطالب مشابه