پیولی: یوونتوس بهترین تیم ایتالیا است اما ضعف‌هایی هم دارد؛ زلاتان به میلان؟ برای ارزیابی وقت داریم

منبع: طرفداری

43

1398/8/18

20:05


پیولی: یوونتوس بهترین تیم ایتالیا است اما ضعف‌هایی هم دارد؛ زلاتان به میلان؟ برای ارزیابی وقت داریم

پیولی به بازیکنانش اعتماد دارد که بتوانند مقابل یوونتوس امتیاز بگیرند.

طرفداری- فردا شب در مهم ترین دیدار هفته دوازدهم سری آ، یوونتوس و میلان به مصاف هم خواهند رفت. استفانو پیولی در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که این مصاحبه را به نقل از وب‌سایت رسمی باشگاه میلان، می خوانید.

خط دفاع سه نفره؟ انتخاب هایم را بر اساس قدرت تیم انجام می دهم. در نیمه دوم بازی با لاتزیو از این استفاده کردیم اما شاید دفعه بعد، بهتر است بیشتر خشن باشیم. یوونتوس همیشه انتخاب های درستی انجام می دهد. به نظر من نمی توان گفت یک سیستم بهتر از دیگری است. به بازیکنانم اعتماد دارم. همه بازی ها از 0-0 آغاز می شوند. با بهترین تیم ایتالیا و یکی از قدرتمندترین تیم های اروپا مقابله خواهیم کرد. با اهمیت بیشتر به جزئیات و انجام اشتباهات کمتر، می توانیم در موقعیت خوبی قرار بگیریم.

انجام بازی خوب در بازی فردا، معنای زیادی برای ما خواهد داشت. بازی سختی خواهد بود اما برای جنگیدن باید آماده باشیم. یوونتوس تیمی کامل در اختیار دارد اما خب ضعف هایی هم دارند. این فرصت و چالشی بزرگ است. تیم جوانی داریم اما اصلا ناپخته و بی‌تجربه نیستیم. اینجا بازیکنان بزرگ، با تجربه های بزرگی داریم، مانند: سوسو، رومانیولی، دوناروما و رینا. ابراهیموویچ؟ او بازیکنی بزرگ و حرفه‌ای است. زمان برای بررسی شرایط خواهیم داشت. پیونتک؟ باید بیشتر در محوطه جریمه حضور داشته باشیم تا کریستوف ویژگی هایش را بیشتر نشان دهد. در برخی از بازی ها این کار را انجام دادیم. اول از همه، باید او را در موقعیتی قرار دهیم که توانایی هایش بیشتر درخشش را داشته باشد.

چطور می توان رونالدو را متوقف کرد؟ دشوار است. او می تواند از ابعاد بسیار زیادی ضربه بزند. باید مقابل او بسیار محتاط باشیم. هرکس که قرار است با او یارگیری کند، باید حواسش باشد که اصلا فضا ندهد.  

مطالب مشابه