مجری شبکه beIN Sport: آرسن ونگر خودش را از لیست گزینه‌های بایرن مونیخ خارج کرده است؛ او نمی‌خواست ماجرا تا این حد رسانه‌ای شود

منبع: طرفداری

37

1398/8/18

20:23


مجری شبکه beIN Sport: آرسن ونگر خودش را از لیست گزینه‌های بایرن مونیخ خارج کرده است؛ او نمی‌خواست ماجرا تا این حد رسانه‌ای شود

برخی رسانه های می گویند داستان آرسن ونگر و بایرن مونیخ، شروع نشده به پایان رسیده است.

طرفداری - داستان حضور آرسن ونگر در بایرن مونیخ پیچیده شده است. روایت های مختلفی از تماس بین رومنیگه و ونگر وجود دارد. اولی از رسانه های آلمانی است و طبق آن، ونگر با رومنیگه تماس گرفته و در مورد حضور در بایرن ابراز علاقه کرده اما رومنیگه گفته است او جزو گزینه های بایرن نیست.

روایت دوم هم از خود ونگر است که می گوید رومنیگه با او تماس گرفته بود ولی او نتوانسته به این تماس پاسخ دهد. در ادامه این مربی فرانسوی با مدیر ارشد اجرایی بایرن مونیخ تماس گرفته و پیشنهاد حضور در بایرن هم از طرف رومنیگه مطرح شده است. ونگر می گوید از او وقت خواسته تا در این مورد فکر کند و مقرر شده بعد از بازی بایرن مونیخ-دورتموند، این دو در این مورد با هم صحبت کنند.

ریچارد کیز، مجری شبکه beIN Sports است و نظرش در مورد ماجرای بایرن مونیخ و آرسن ونگر را این گونه در برنامه زنده اش مطرح کرد:

من فکر می کنم آرسن ونگر خودش را از لیست گزینه های بایرن مونیخ برای نشستن روی نیمکت مربیگری این تیم خارج کرده است. در طول یک هفته اخیر، همه چیز در مورد آرسن ونگر و بایرن مونیخ رسانه ای و عمومی شده و این مربی فرانسوی اصلا نمی خواست این اتفاق بیفتد. او از رسانه های انگلیسی هم دلخور است که این خبر را با تیتر "بایرن مونیخ، پیشنهاد ونگر را رد کرد" منتشر کردند. اما همان طور که خود ونگر هم گفت، او درخواستی در این زمینه نداشته است و اصلا کسی از طرف او با بایرن مونیخ تماس نگرفته است چون ونگر مدیر برنامه ها ندارد و خودش به کارهایش رسیدگی می کند. به نظر من ماجرا همین بوده و ونگر پیشنهاد بایرن را نخواهد پذیرفت. در مکالمه ای که او با رومنیگه، هونس یا هر کس دیگری از باشگاه بایرن مونیخ خواهد داشت، جواب منفی خواهد بود. من فردا (یکشنبه) با او در این مورد در استودیو صحبت خواهم کرد.

مطالب مشابه