محمد حسن انصاری فرد: فدراسیون فوتبال در قبال اتهام ها سکوت کرده است؛ آقای کالدرون هیچ اتهامی نزده است

منبع: طرفداری

39

1398/8/18

20:23


محمد حسن انصاری فرد: فدراسیون فوتبال در قبال اتهام ها سکوت کرده است؛ آقای کالدرون هیچ اتهامی نزده است

مدیرعامل پرسپولیس می گوید از هر تیمی یا شخصی که به ما اتهام بزند شکایت می کنیم.

طرفداری- محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس در مورد محرومیت یک جلسه‌ای گابریل کالدرون از سوی کمیته انضباطی که به خاطر شکایت باشگاه استقلال از این مربی بوده است، اظهار داشت:

واقعا اتفاقات ناراحت‌کننده‌ای رخ می‌دهد و مدام علیه پرسپولیس حکم صادر می‌شود. مواردی بوده حق پرسپولیس محرومیت نبوده مثل موضوع شجاع خلیل‌زاده که سختگیرانه علیه او حکم صادر شد. برخی از مربیان حرف از مهندسی نتایج زدند اما هیچ اتفاقی رخ نداد. 

به نقل از فارس، وی ادامه داد:

کسانی که ادعای مهندسی نتایج را مطرح کردند در وهله اول به خود فدراسیون فوتبال اتهام وارد کردند اما فدراسیون هم در قبال این مساله سکوت کرد. مسی با آن همه  بزرگی در فوتبال سه ماه از حضور در تیم ملی آرژانتین محروم شد اما برخی‌ها اینجا محروم نمی‌شوند و حکمی برایشان صادر نمی‌شود. همه خیلی راحت به پرسپولیس اتهام می‌زنند که این مساله نشان از قدرت پرسپولیس دارد. تا الان سکوت کردیم اما از این به بعد دیگر سکوت جایز نیست. در روز روشن حق پرسپولیس و هوادارانش ضایع می‌‌شود. مصاحبه آقای کالدرون موجود است هیچ اتهامی نزد و فقط در باره اشتباهات داوری در یک بازی صحبت کرد و گفت که امیدوارم چه ببرم و چه ببازم نتایج در داخل زمین رقم بخورد اما برخی‌ها که علنا صحبت از مهندسی نتایج کردند حکمی برایشان صادر نشد. 

انصاری‌فرد تصریح کرد:

از این به بعد هر کسی علیه پرسپولیس اتهام بزند علیه او شکایت می‌کنیم. تا الان 10 جلسه محرومیت شامل حال پرسپولیس شده و آیا این حمایت است. 150 هوادار ما در اصفهان از سر و چشم آسیب دیدند و به بیمارستان رفتند اما آن تیم محروم نشد. اسم این حمایت است؟ ماموران را با سنگ زدند اما حکمی علیه آن تیم داده نشد و محروم نشدند. آیا این حمایت است؟ اگر اینها حمایت از پرسپولیس است پس جفا کردن در حق پرسپولیس چیست؟ برنامه بازی‌ها و بلیت‌فروشی به ضرر ما است، خلیل‌زاده بدون هیچ گزارشی محروم شد. تماشاگران برخی تیم‌ها کارهایی انجام دادند که حتی مطرح کردن آنها بخاطر شرایط کشور به صلاح نیست اما تماشاگران پرسپولیس خیلی راحت محروم می‌شوند. 

مطالب مشابه