لمپارد: در برابر پالاس، یک پیروزی خوب همراه با کلین شیت داشتیم؛ تیم‌های قدرتمندی را از پیش رو برداشته‌ایم

منبع: طرفداری

57

1398/8/18

21:17


لمپارد: در برابر پالاس، یک پیروزی خوب همراه با کلین شیت داشتیم؛ تیم‌های قدرتمندی را از پیش رو برداشته‌ایم

فرانک لمپارد پس از پیروزی مقابل کریستال پالاس در کنفرانس خبری شرکت کرد.

طرفداری- دو تیم چلسی و کریستال پالاس از چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند و این شاگردان فرانک لمپارد بودند که با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیدند. تامی آبراهام و کریستین پولیشیچ گل‌های چلسی را در این دیدار به ثمر رساندند.

به گزارش فوتبال لندن، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پس از بازی به سوالات زیر پاسخ داد:

از عملکرد تیم خوشنود هستید؟

بله. هر بازی در لیگ برتر سخت است. بازی را خوب شروع کردیم اما در طول بازی نسبتا افت کردیم. مشکلی که با آن مواجه شدیم، می‌توانست سخت‌تر از این باشد. یک پیروزی بسیار خوب را همراه با کلین شیت کسب کردیم.

آبراهام

باید گفت نیاز دارد تا در نیمه اول بهتر شود. مدافعان خوب در آن موقعیت، فرصت چندانی به شما نمی‌دهند. به تلاش کردن ادامه داد و گل زد. با این حال بهترین عملکردش را نشان نداد. 

پولیشیچ

کریستین از لیگ دیگری آمده و کار سختی داشت. می‌دانم که استعداد بالایی دارد و آن را نشان داده است. او کمی مصدوم بود و به همین دلیل از بازی بیرون رفت. از ناحیه ران پا کمی مشکل داشت.  

بازی در برابر پالاس

این امتحان را از سر گذراندیم. تیم‌های قدرتمندی را از پیش رو برداشته‌ایم. این مانند یک امتحان است. تیمی مانند پالاس می‌تواند به شما آسیب برساند.

ریس جیمز

از عملکردش خوشحالم. مشکلاتی به خاطر مصدومیت داشت اما لیاقت بازی کردن را نیز داشت. حس کردم امروز می‌تواند فرصت خوبی باشد. آزپلیکوئتا شخصیت بسیار بالایی دارد و می‌خواهد همیشه بهترین خود را برای باشگاه بگذارد. برای من نیز همین طور است و شاید در این مورد با مشکل خوبی روبه‌رو هستم. 

شش پیروزی متوالی

اندازه گیری میزان توقع و انتظارات سخت است. در حال حاضر بازیکنان فوق‌العاده هستند. آن‌ها لیاقت حضور در این سطح را دارند. این تصویری از آینده پیش روی ما است.

مطالب مشابه