نرم افزار تنظیم و اصلاح رنگ فیلم – CyberLink ColorDirector Ultra 8.0.2228.0

منبع: دانلود ها

51

1398/8/18

21:20


CyberLink ColorDirector نرم افزار بسیار عالی و حرفه ای برای تنظیم، ویرایش و اصلاح رنگ ویدیوها می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید نسبت به اصلاح رنگ ، اصلاح تنآژ رنگ ها و تنظیم و ویرایش رنگ های منطقه ای اقدام کنید. کاربرد این نرم افزار به راحتی استفاده از ذهن خواهد بود به طوری که تمامی امکانات ملموس و قابل فهم است. در رابطه با اصلاح رنگ، نرم افزار به دارا بودن تنظیمات عالی به کاربر کمک می کند تا با بررسی تنظیمات به اصلاح رنگ و تنظی تنآژ و stylize (به روش یا سبک خاصی دراوردن) اقدام کند. یکی از مشکلات رایج زمانی است که دوربین در مناطق نوری مختلف قرار میگیرد و باعث می شود بالانس آن تغییر نماید و تصویر مناسب ضبط نشود.

دانلود-CyberLink-ColorDirector

نرم افزار CyberLink ColorDirector با قابلیتی به نام Dynamic Exposure Correction می تواند این مشکل را رفع نماید. امکان دیگر نرم افزار این است که می تواند رنگ ها را در ویدیو شما تغییر دهد! برای مثال می توانید تیشرتی که در تن یک فرد قرار دارد را از آبی به سبز تغییر دهید. چنین امکانی در نرم افزار گنجانده شده است. استفاده از افکت های محبوب در دنیای فیلم برداری نیز در زمره امکانات ColorDirector می باشد و می تواند مدل های مختلف افکت رنگی را برای ویدیو مورد نظر کاربر اعمال کند. در مرحله از ویرایش و تنظیم کاربر می تواند به دیدن تصویر قبل و بعد به راحتی مقایسه را انجام دهد تا به تصویر دلخواه خود دست یابد.

قابلیت هایی نیز برای چسباندن و جداسازی ویدیو ها در این نرم افزار تعبیه شده است تا کاربر بتواند قسمت های دلخواه را حذف کند یا چند تکه ویدویی را به هم متصل نماید و ویرایش روی آنها انجام دهد. لازم به ذکر است باتوجه به حساسیت کاربر به کیفیت ویدیو و صوت ، این نرم افزار نیز با دقت فراوانی عمل می کند و هیچ تغییر کیفیتی در صورتی که کاربر لحاظ نکند در هنگام خروجی گرفتن اعمال نخواهد شد. کیفیت های HD برای ویدیو و Dolby Digital 5.1 و DTS برای صوت در هنگام خروجی گرفتن به همان منوال وجود خواهند داشت.

info

Color grading is an essential tool for making impressions, telling stories, and evoking responses from your video viewers. ColorDirector offers creative video-makers of all skill levels, the means to dramatically improve their projects through use of tools to control color and lighting.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista and XP 32-bit SP3 (Windows XP Service Pack 3 is required)
Screen Resolution :1024 x 768, 16-bit color or above.
Memory :2 GB required.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

1) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما به اینترنت قطع می باشد. هم چنین قبل از شروع به نصب، حتما فایل block-hosts.cmd را اجرا کنید (به صورت Run as Administrator) تا سرورهای نرم افزار در سیستم شما بلاک شوند و دسترسی آنلاین نداشته باشند. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) فعال سازی و کرک شدن نرم افزار در هنگام نصب آن انجام می شود و شما نیاز به هیچ چیز دیگری ندارید! فقط برای فعال سازی کدک ها، لطفا فایل Codec Activation.exe را اجرا و نصب کنید.

——————-

آموزش نصب نسخه های قدیمی:

1) ابتدا مطمئن شوید که اتصال شما به اینترنت قطع می باشد. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) در هنگام نصب، از شما درخواست سریال می کند. فایل keygen.exe را اجرا کنید. بر روی Gen Serial کلیک کنید تا سریال نامبری به شما داده شود. این مقدار را کپی کرده و به هیچ وجه پنجره ی KeyGen را نبندید. چرا که هنوز به سریال تولیدشده نیاز دارید.

3) پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Fix Files را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید.

4) اگر از شما درخواست رجیستر و ثبت اطلاعات به صورت آنلاین شد، آن را Skip کنید.

5) نرم افزار آماده ی استفاده شدن است.

6) حال در محیط نرم افزار یک فایل ویدیویی اضافه کنید. به تب تولید (Produce) رفته و گزینه ی H.265 HEVC را انتخاب کنید. بر روی Start کلیک کنید. به شما اخطار داده می شود که فعال سازی برای این مورد انجام نشده است.

7) بر روی گزینه ی I don’t have internet connection now کلیک کنید. در پنجره بعدی به شما سه مقدار داده می شود. اولین آن ها یک آدرس اینترنتی است. بر روی آدرس کلیک کنید تا مرورگر شما باز شود. حال، آدرس بدست آمده را کپی کنید. وارد محیط Keygen بشوید (حتما به یاد دارید که در گام دوم تاکید کردیم که آن را به هیچ وجه نبندید، چرا که به سریال تولیدشده هنوز نیاز دارید).

8) آدرس URL که در گام هفتم بدست آورده اید را در باکس Activation URL قرار دهید. سپس بر روی گزینه ی Gen Activation کلیک کنید. در باکس Activation Code به شما مقداری داده خواهد شد.

9) این مقدار را کپی کنید و در محیط نرم افزار قرار دهید. تایید کنید تا عملیات انکود برای شما انجام شود.

توصیه می شود…!! پنجره KeyGen را پس از اتمام گام نهم هنوز نبندید. بر روی گزینه ی Remove Online Activation کلیک کنید تا برای همیشه از بررسی فعال سازی آنلاین راحت شود. هم چنین، حتما تمامی فایل های اجرایی نرم افزار و پوشه ی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا سریال نامبر شما غیرفعال نشود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 152 مگابایت


مطالب مشابه