دانلود Autodesk SketchBook Pro for Enterprise 2020.1 v8.6.6

دانلود Autodesk SketchBook Pro for Enterprise 2020.1 v8.6.6


منبع: دانلود ها

61

1398/8/18

21:50


نرم افزار Autodesk SketchBook به صورت فوق العاده قدرتمند و آسان، امکان طراحی و نقاشی دیجیتالی و طبیعی را برای طراحان و مهندسان و هر علاقه مندی فراهم می کند. این نرم افزار ابزارهای بسیار قدرتمندی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند به صورت پیشرفته و حرفه ای، کار طراحی و نقاشی خود را انجام داده و ویرایش های لازم را روی تصاویر انجام دهند. دانلود Autodesk SketchBook رابط کاربری بصری بسیار فوق العاده ای را فراهم کرده است. با استفاده از نرم افزار Autodesk SketchBook Pro for Enterprise می توانید تجربه نقاشی دلپذیر و کاملا واقع گرا را داشته باشید و از براش های نامحدود استفاده کنید. ابزارهای و ویژگی های متنوعی در برنامه وجود دارد که می توان به قابلیت حاشیه نویسی، سایه زنی، تعیین خطوط اولیه و براش های باکیفیت اشاره کرد.

کاور-Autodesk-SketchBook-Pro-for-Enterprise-2019

توسط این برنامه می توانید طراحی خود را انجام داده و هر زمان که خواستید بخش هایی از آن را حذف کنید. وجود رابط کاربری بسیار آسان و کاربردی و البته جذاب، این امکان را به هر کسی می دهد که با برنامه ارتباط برقرار کرده و از قلم دیجیتالی برای خلاقیت استفاده کند. دانلود Autodesk SketchBook نکات خاصی را به همراه خود دارد که برای آن دسته از کاربران حرفه ای که قصد طراحی های پیشرفته دارند، بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Autodesk SketchBook:

  • تجربه طراحی و نقاشی کاملا طبیعی
  • براش های نامحدود
  • کارکردن طبیعی با لایه ها
  • پشتیبانی کامل از ورود و خروج فایل های PSD فتوشاپ
info

Autodesk SketchBook Pro 8 is a powerful and easy to use drawing, painting, and sketching application for digital artists, illustrators, designers and everyone who loves to draw. Transform your Windows or Mac based computer into a digital sketchbook using powerful illustration tools and an intuitive user interface.

Features:
Natural drawing experience
Unlimited brushes
Work with layers naturally
Import/Export layered PSD

سیستم مورد نیاز

OS: Windows®7 SP1 (64 bit), Windows®8/8.1 (64 bit), and Windows®10

CPU: 1 GHz of Intel or AMD CPU

RAM: 1GB of Memory

Graphic: 256 MB Graphics card with OpenGL 2.0 support

We recommend that you use a pressure-sensitive tablet and pen for basic features

راهنمای نصب

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک 2019، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه