دو گزینه نهایی هدایت بایرن مونیخ مشخص شدند

منبع: ورزش 3

31

1398/8/18

21:56


اریک تن هاگ و توماس توخل دو گزینه نهایی هدایت بایرن مونیخ هستند.

دو گزینه نهایی هدایت بایرن مونیخ مشخص شدند

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد پروسه انتخاب سرمربی در بایرن مونیخ به نتیجه رسیده و احتمالا مدیران این تیم فعلا قصد ایجاد تغییر روی نیمکت را ندارند. هانس فلیک از مقبولیت خوبی بین بازیکنان برخوردار بوده و رختکن بایرن مونیخ حامی وی است، پس احتمالا وی تا پایان فصل سرمربی بایرن باقی خواهد ماند.

 

دو گزینه نهایی هدایت بایرن مونیخ مشخص شدند

 

طبق ادعای نشریه تلگراف، مدیران بایرن مونیخ قصد دارند در تابستان پیش رو یک سرمربی جوان را برای این تیم جذب کنند و گزینه اول آنها اریک تن هاگ، سرمربی موفق آژاکس است. اریک تن هاگ که فصل قبل تیمش را تا آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان نیز برد، سابقه هدایت تیم دوم بایرن مونیخ را در کارنامه خود داشته و با فضای این باشگاه کاملا آشناست. در اواسط فصل امکان مذاکره با آژاکس و تغییر سرمربی وجود ندارد و پروسه جذب وی به تابستان بعدی موکول خواهد شد.

 

اما دیگر گزینه نیز توماس توخل، سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن است. توخل که روزهای حضور در دورتموند کارنامه خوبی در بوندسلیگا از خود بر جای گذاشته بود، بعد از اریک تن هاگ دومین گزینه بایرن به شمار می آید و می تواند در تابستان بعدی هدایت این تیم را بر عهده گیرد. پس با این حساب به نظر می رسد حضور گزینه های باتجربه ای مانند آرسن ونگر و ژوزه مورینیو روی نیمکت بایرن مونیخ منتفی شده باشد.

مطالب مشابه