نگه‌داری شارژ گوگل پیکسل 4 اکس ال در مقابل آیفون 11: کدام یک بهتر از دیگری عمل خواهد کرد

69

1398/8/18

22:20


سخت افزار قدرتمند نیازمند منبع انرژی قدرتمند نیز دارد تا بتواند تمام قدرت خودش را به کاربر ارائه بدهد. آیفون 11 کمپانی اپل در مقابل گوگل پیکسل 4 اکس ال، کدام یک مصرف باتری کمتری نسبت به دیگری در مصارف روزانه خواهد داشت؟ امروز در سخت افزار مگ به این موضوع خواهیم پرداخت.

نگه‌داری شارژ گوگل پیکسل 4 اکس ال در مقابل آیفون 11: کدام یک بهتر از دیگری عمل خواهد کرد

در جریان مراسمی که حدود یک ماه پیش توسط گوگل برگذار شد شاهد رونمایی رسمی این شرکت از دو تلفن گوگل پیکسل 4 و گوگل پیکسل 4 اکس ال با ویژگی‌های جذاب و جالب بودیم اما متاسفانه پیکسل‌های امسال گوگل هیجان سال‌های پیش را به کاربران ندادند، گوگل از طراحی قدیمی و پر حاشیه خودش در کنار باتری ضعیفه برای هر دو دستگاه استفاده کرده است که انتخاب کاربران را بین این دستگاه و مابقی دستگاه‌های پرچمدار سخت کرده است. قیمت 900 دلاری برای پیکسل 4 اکس ال در کنار یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی آن هم با صفحه نمایش 90 هرتزی زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد و گوگل می‌توانست بهتر از این‌ها عمل کند.

در مقابل شاهد حضور آیفون 11 با قیمتی نزدیک به میانرده‌ها هستیم، این گوشی که با قیمتی 600 دلاری وارد بازار شده است رقیب خوبی برای تلفن‌های میانرده محسوب می‌شود اما با این حال که پرچمدار امسال کمپانی اپل می‌باشد. باتری 3110 میلی آمپر ساعتی وظیفه تامین انرژی آیفون 11 را به عهده دارد اما این دستگاه از نظر رزولوشن صفحه نمایش بسیار رقمی پایین‌تر از گوگل پیکسل 4 اکس ال دارد و می‌تواند برگ برنده‌ای برای آن باشد. نظر شما چیست؟ کدام یک از این دو دستگاه در شرایط عادی روزمره عملکرد بهتری از نظر باتری به کاربر ارائه می‌دهند

مطالب مشابه