لیگ برتر انگلیس؛ تیغه های شفیلد در تاتنهام هم فرو رفت!

منبع: 90 تی وی

31

1398/8/18

23:02


شفیلد یونایتد یکی دیگر از تیم های لندنی را هم متوقف کرد.

لیگ برتر انگلیس؛ تیغه های شفیلد در تاتنهام هم فرو رفت!

شفیلد یونایتد یکی دیگر از تیم های لندنی را هم متوقف کرد.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس از ساعت 18:30 (به وقت تهران) 4 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهم ترین دیدار، تاتنهام در ادامه روند ضعیف خود مقابل شفیلد یونایتد نیز امتیاز از دست داد.

در حضور 59781 تماشاگر ورزشگاه اختصاصی تاتنهام، اسپرز میزبان شفیلد یونایتد بود و در نهایت با تساوی 1-1 برابر مهمان سرسخت خود متوقف شد. 

تاتنهام در دقیقه 58 به گل رسید. پاس ضعیف دله علی از کین عبور کرد اما این توپ با برخورد به پای استیونز به سون رسید تا او با بغل پا توپ را از میان پاهای دین هندرسون عبور داده و حساب کار را 1-0 کند.

دو دقیقه بعد استیونز این بار برای تیم خودی پاس گل ارسال کرد و با سانتر خود، موجب گلزنی مک‌گلدریک شد اما بازبینی VAR نشان داد ارسال اولیه این موقعیت که توسط لوندسترم انجام گرفته بود، در موقعیت آفساید (کاملا میلیمتری) رخ داده و به این ترتیب، گل بازیکنان شفیلد مردود شد. 

شفیلد اما قصد تسلیم شدن نداشت. در دقیقه 78 جورج بالدوک از سمت راست ارسالی انجام داد که این توپ بدون برخورد به بازیکنی وارد دروازه گاتزانیگا شد و بازی را 1-1 کرد. این گل هم برای ثانیه هایی مورد بازبینی قرار گرفت اما پابرجا ماند.

این مسابقه در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید تا تاتنهام 14 امتیازی شده و موقتا در رده دوازدهم حضور یابد. پیروزی منچستریونایتد می‌تواند جایگاه تاتنهام را بیش از این تنزل دهد. تاتنهام در 5 مسابقه اخیر خود در لیگ برتر تنها 3 امتیاز کسب کرده و نتوانسته حریفی را شکست دهد.

شفیلد یونایتد نیز در ادامه روند مثبت خود با این تساوی ارزشمند 17 امتیازی شد و موقتا در رده پنجم جای گرفت. شفیلد در این فصل برابر تیم های لندنی شکست نخورده و چلسی (تساوی 2-2)، آرسنال (پیروزی 1-0)، وستهم یونایتد (تساوی 1-1) و اکنون تاتنهام را متوقف نموده است.

در سایر مسابقات نتایج زیر به دست آمد:

ساوتهمپتون 1-2 اورتون

برنلی 3-0 وستهم یونایتد

نیوکاسل 2-1 بورنموث

7712

مطالب مشابه