فونسکا: رم به وضوح خسته بود و پارما با شایستگی برنده شد؛ تیم به وقفه فیفا دی واقعا نیاز دارد

منبع: طرفداری

15

1398/8/20

00:22


فونسکا: رم به وضوح خسته بود و پارما با شایستگی برنده شد؛ تیم به وقفه فیفا دی واقعا نیاز دارد

طرفداری- بازی پارما-رم در هفته دوازدهم سری آ با برتری 2-0 تیم میزبان خاتمه یافت. پائولو فونسکا پس از شکست در انیو تاردینی، گفتگویی با خبرنگاران داشت.

فونسکا در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

تیم در این مقطع به وضوح خسته است و این موضوع کاملا در بازی مشخص بود. در مورد این شکست، نمی توان به رویکرد یا ذهنیت نامناسب اشاره کرد بلکه بازیکنان فاقد سرعت کافی در نشان دادن واکنش نسبت به شرایط بودند. وقفه ایجاد شده به دلیل بازی های ملی ماه نوامبر برای رم مفید خواهد بود. کاملا خستگی را حس کردیم و بازیکنان به همین دلیل نتوانستند در صحنه های مختلف، واکنش مناسب و سریعی نشان بدهند. وقتی خسته اید، انتخاب تصمیم درست دشوار می شود. در این شرایط مقابل حریف سرسختی قرار گرفتیم و آنها با شایستگی برنده شدند.

پارما همیشه در ضدحملات خطرناک است و امشب شانس های متعددی ایجاد کردند چون پس از گل اول آنها مجبور بودیم ریسکی بازی کنیم. در نیمه دوم به هر قیمتی برد می خواستیم و تا قبل از گل اول، شرایط خوب پیش می رفت اما به آنها فضا دادیم و ضربه اش را خوردیم. از نظر دفاعی در 45 دقیقه دوم ضعیف ظاهر شدیم. البته در نیمه اول هم مشکلاتی داشتیم.

ادین ژکو در فرم خوبی نیست و در هفته هایی اخیر فقط یک بار گلزنی کرده است. فونسکا در این مورد افزود:

قطعا این موضوع، تصادفی است. شما نباید فقط به تعداد گل های او نگاه کنید بلکه باید نقش ژکو در بازی تیم را هم در نظر بگیرید. مقابل پارما، فرصت های زیادی نداشتیم چون آنها به شدت دفاعی بازی کردند. امیدوارم پس از بازی های ملی، چند بازیکن مصدوم ما به ترکیب برگردند چون متاسفانه اخیرا مجبوریم بودیم به برخی از بازیکنان به طور مداوم بازی بدهیم و این موضوع بر کیفیت کار آنها تاثیرگذار بود.

قبول دارم که در برخی از بازی ها ژکو تنها است. زانیولو و کلایورت خیلی به او نزدیک نشدند اما مشکل اصلی نحوه قرارگیری پاستوره در زمین بود. او امشب نتوانست به ژکو نزدیک شود. کلایورت عملکرد خوبی داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو