پپ گواردیولا: به بازیکنانم افتخار می کنم؛ اگر لیورپول قهرمان شود زودتر از بقیه به آنها تبریک خواهم گفت

منبع: طرفداری

26

1398/8/20

00:42


پپ گواردیولا: به بازیکنانم افتخار می کنم؛ اگر لیورپول قهرمان شود زودتر از بقیه به آنها تبریک خواهم گفت

پپ گواردیولا پس از شکست برابر لیورپول، درباره اتفاقات این بازی و عملکرد تیمش سخن گفته است.

طرفداری- پپ گواردیولا پس شکست 3-1 منچسترسیتی مقابل لیورپول، در مصاحبه بعد از بازی درباره عملکرد تیم و همچنین اتفاقات داوری بازی سخن گفت.

به گزارش گاردین، پپ گواردیولا در مورد این بازی گفت:

ما ثابت کردیم که چرا امروز قهرمان هستیم. طوری که بازی کردیم باورنکردنی بود، من بیش از پیش به تیمی که دارم افتخار می کنم. ما خیلی خوب بازی کردیم.

او در ادامه خاطرنشان کرد:

لطفا در مورد اتفاقات داوری و صحنات مشکوک بازی از من سوال نکنید. از مارک رایلی، داور بازی و عوامل VAR جویای حقیقت شوید. من دوست دارم که درباره عملکرد امروزمان صحبت کنم. بر خلاف مشکلات و مصدومیت هایی که در ترکیب تیم داشتیم، طوری که بازی کردیم واقعا عالی بود. عملکرد ما در این بازی یکی از بهترین هایمان بود. ما همین گونه بازی می کنیم و این دلیلی است بر قهرمانی های متوالی ما در لیگ جزیره.

پپ گواردیولا در پایان سخنانش گفت:

اگر در انتهای فصل، لیورپول موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ جزیره شود، من زودتر از بقیه به آنها تبریک خواهم گفت. چرا که نمی توانیم خوب بودن آنها را انکار کنیم. سبکی که آنها بازی می کنند، طوری که ایجاد موقعیت می کنند و اینکه همیشه این کار ها را به خوبی انجام می دهند ستودنی است. و خب، دو شوت اول آنها به سمت دروازه ما تبدیل به دو گل برای آنها شد و این واقعا شرایط دشواری بود. ما بازی را باختیم چون آنها 3 گل به ثمر رساندند و ما فقط یک گل.

مطالب مشابه