سیاتل ساندرز با غلبه بر تورنتو اف سی قهرمان MLS در سال 2019 شد

منبع: طرفداری

13

1398/8/20

02:11


سیاتل ساندرز با غلبه بر تورنتو اف سی قهرمان MLS در سال 2019 شد

برای سومین بار در چهار سال گذشته، دو تیم سیاتل ساندرز و تورنتو اف سی برگزار کننده فینال لیگ MLS بودند و سیاتل ساندرز به دومین قهرمانی خود در این مسابقات دست یافت.

طرفداری - سیاتل ساندرز که پس از کسب عنوان دومی کنفرانس غرب MLS، به مرحله حذفی مسابقات صعود کرده بود و به ترتیب از سد تیم های دالاس، ریل سالت لیک و لس آنجلس اف سی عبور کرده بود، در فینال نیز تورنتو اف سی را شکست داد، تا برای دومین بار طی چهار سال اخیر به عنوان قهرمانی مسابقات دست یابد.

در دیدار نهایی کلوین لیردام (57)، ویکتور رودریگز (76) و رائول رویدیاز (90) برای سیاتل گلزنی کردند و ژوزی آلتیدور (3+90) زننده تنها گل تورنتو در استادیوم سنچوری لینک فیلد شهر سیاتل بود. جمعیتی حدود 70 هزار نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند که بیشترین جمعیت دیده شده در این ورزشگاه در هر رویدادی بغیر از کنسرت بوده است. ورزشگاهی که میزبان بازی های سیاتل سی هاکس در لیگ فوتبال آمریکایی نیز است.

بدین ترتیب سیاتل ساندرز به دومین قهرمانی خود پس از سال 2016 در MLS دست یافت و در کنار هیوستون دینامو، اسپورتینگ کانزاس سیتی و سن خوزه ارث‌کوئکز قرار گرفت. لس آنجلس گلکسی با 5 قهرمانی و دی سی یونایتد با 4 قهرمانی پرافتخارترین تیم های تاریخ MLS هستند. 

مطالب مشابه