پیولی: میلان حداقل برابر با یوونتوس بازی کرد اما ما به نتیجه هم نیاز داریم؛ وقتی از موقعیت‌ها استفاده نکنید، تاوان آن را پس می‌دهید

منبع: طرفداری

8

1398/8/20

02:11


پیولی: میلان حداقل برابر با یوونتوس بازی کرد اما ما به نتیجه هم نیاز داریم؛ وقتی از موقعیت‌ها استفاده نکنید، تاوان آن را پس می‌دهید

سرمربی میلان از نمایش تیمش راضی است اما همچنین معتقد است آنها در بازی های اخیر سزاوار امتیازات بیشتری بوده اند.

طرفداری - دیدار دو تیم یوونتوس و میلان از هفته دوازدهم سری آ ایتالیا با پیروزی 1-0 بیانکونری به پایان رسید. این احتمالا بهترین نمایش میلان تا اینجای فصل بود زیرا وویچک شزنی چندین توپ را از پیونتک، چالهان اوعلو و پاکتا گرفت. با این حال پائولو دیبالا به عنوان یار ذخیره به میدان رفت و موفق شد یک گل تعیین کننده بزند. استفانو پیولی پس از بازی به اسکای گفت:

ما عملکردی داشتیم که حداقل برابر با یوونتوس بازی کردیم؛ اگر بهتر نبوده باشیم اما اگر آن شانس های گلزنی را به گل تبدیل نکنید، تاوان آن را پس می دهید. باید به کارمان ادامه دهیم و پیشرفت کنیم. رده کنونی ما در جدول در حد میلان نیست و این باید ما را نگران کند و در تمام اوقات تمرکز داشته باشیم. متاسفانه بعد از بازی با لاتزیو هم همین را گفتم. ما موقعیت داشتیم و فکر نمی کنم تیم های زیادی بتوانند در استادیوم یوونتوس 15 شوت به سمت گل بزنند. باید آنها را بیشتر به گل تبدیل کنیم. 

ما همچنین گلی دریافت کردیم که باید در دفاع و یارگیری بهتر عمل می کردیم. فقط می توانم بگویم نمایش خوبی داشتیم اما به نتیجه هم نیاز داریم. باید جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم. وقت آن است که سخت کار کنیم. من هر روز در تیم پیشرفت می بینم و در بازی های اخیر نیز این پیشرفت را دیده ام. ما اصلا از یوونتوس و لاتزیو بدتر نبودیم. باید درک کنیم در این سطح، تک تک توپ ها تعیین کننده هستند. به اندازه انتظار، امتیاز نگرفته ایم و همچنین اخیرا به اندازه شایستگیمان امتیاز کسب نکرده ایم اما عملکرد خوب بوده است. 

پیولی اخیرا در تمرینات از سه دفاع استفاده کرد است. آیا ممکن است در آینده سیستم میلان با سه مدافع باشد؟

فکر نمی کنم.

 

مطالب مشابه