احتمال رونمایی از بازی جدید استودیو Rare در مراسم X019 لندن

منبع: زومجی

12

1398/8/23

12:25


احتمال رونمایی از بازی جدید استودیو Rare در مراسم X019 لندن

امشب رویداد X019 لندن آغاز می‌شود و مایکروسافت قرار است بزرگ‌ترین برنامه اینساید ایکس باکس را برگزار کند. در جریان ویژه برنامه اینساید ایکس‌باکس برای X019 لندن، شاهد منتشر شدن اطلاعاتی از بازی‌های جدیدی Xbox Game Pass، رونمایی از بازی‌های جدید استودیوهای مایکروسافت و موارد دیگری خواهیم بود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، دنیل احمد، تحلیل‌گر ارشد نیکو پارتنرز، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده که در این رویداد استودیو ریر (Rare Studio)، سازنده بازی Sea of Thieves، بازی جدید خود را معرفی خواهد کرد. همچنین جدا از استودیو ریر، آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) هم بازی جدیدی را معرفی خواهد کرد. استودیو ریر هم‌اکنون مشغول گسترش جهان Sea of Thieves است و امکان دارد جدا از معرفی بازی جدید خود، محتویات تازه Sea of Theives را هم معرفی کنند. این بازی در شروع، محتویات زیادی را در خود جای نداده بود، اما رفته رفته استودیو ریر جهان آن را گسترش داد. آبسیدین هم به‌تازگی بازی The Outer Worlds را عرضه کرده است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که در برنامه اینساید ایکس‌باکس، مایکروسافت چه بازی‌های جدیدی را معرفی می‌‌‌کند. اگر این اتفاق رخ دهد، به‌احتمال زیاد برای پروژه اسکارلت عرضه خواهند شد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا اطلاعات بیشتری از پروژه اسکارلت در دسترس قرار خواهد گرفت؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو