تخریب بیش از 30 واحد صنفی موبایل در ناآرامی های فردیس البرز

منبع: عصر ایران

12

1398/8/29

00:04


رئیس اتحادیه الکترونیک شهرستان فردیس گفت: بیش از 30 واحد صنفی رسته موبایل با تجهیزات و امکانات به دنبال اقدامات تخریب‌گرانه آشوبگران در این شهرستان از بین رفت.

مهدی فولادی، رئیس اتحادیه الکترونیک شهرستان فردیس در گفت‌وگو با فارس با محکوم‌کردن اقدامات آشوبگران و تخریب اموال عمومی و خصوصی طی چند روز اخیر در فردیس و برخی شهرهای کشور، گفت: بر اثر اقدامات تخریب‌گرانه اغتشاشگران در فردیس، پاساژ موبایل پاسارگاد 100 درصد و بورس موبایل واقع در فلکه اول فردیس بیش از 70 درصد دچار تخریب و خسارت شد.

رئیس اتحادیه الکترونیک شهرستان فردیس ضمن ابراز تأسف از آسیب‌های وارد شده به کسب‌وکار شهروندان در رسته موبایل‌فروشان فردیس، بیان کرد: به دنبال اقدامات تخریب‌گرانه آشوبگران بیش از 30 واحد صنفی با تجهیزات و امکانات، از بین رفت.

فولادی با بیان اینکه هنوز میزان خسارت مالی وارده به واحدهای صنفی این دو مجموعه تجاری موبایل مشخص نیست و باید توسط کارشناس رسمی دادگستری برآورد شود، افزود: این اتحادیه در تلاش است تا با همکاری اتاق اصناف، اداره صمت و فرمانداری شهرستان، با تشکیل کارگروهی نسبت به بررسی راهکارهای کمک به کسبه خسارت‌دیده از این حوادث و احیای مجدد این واحدهای صنفی اقدام کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو