نيروي انتظامي حقيقتا با تدبير، اقتدار و حمایت مردم، توطئه دشمن را خنثي كرد

230

1398/9/2

11:19


نيروي انتظامي حقيقتا با تدبير، اقتدار و حمایت مردم، توطئه دشمن را خنثي كرد

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، "اقبال عباسي" در جلسه شوراي فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه با هوشیاری مردم نقشه دشمن نقش بر آب شد، گفت: در حوادث اخير تدابير مقام معظم رهبري، بصيرت مردم و سعه صدر و هوشمندي پليس نقش مهمي در خنثي سازي نقشه هاي شوم دشمن داشت.

وي افزود: امروز وحدت ملي بين همه اقشار به ويژه مسئولان نظام و كار بي وفقه براي ارتقاء سطح معيشت مردم بسيار راهگشا بوده و مي تواند كشور را از هرگونه آسيب بيمه كند. 

عباسی خاطر نشان كرد: تشكر ويژه بنده از نيروي انتظامي است كه انصافا خيلي خوب به ميدان آمد و با تدبير عمل كرد و پروژه كشته سازي دشمن را با درايت خنثي كرد.

استاندار ادامه داد: كار اصلي را مردم با حضور در ميدان و افتخارآفريني رقم زدند و حالا نوبت مسئولان است تا با رسيدگي به مشكلات معيشتي و اقتصادي مردم دين خود را به اين ملت بزرگوار و صبور ادا كنند.

عباسی افزود: محور كار و تلاش مسئولان بايد تقويت روحيه انقلابي در كشور باشد تا كشور از توطئه دشمن مصون بماند و اقدامات بعدي توجه به فرمايشات ولي امر، پرهيز از اختلاف، خدمت و كار جهادي و خالصانه به مردم و هوشياري در مقابل پروژه نفوذ دشمن است.

استاندار چهارمحال و بختیاری  در پايان آمادگي مستمر نيروي انتظامي در تامين امنيت مردم را بسيار مهم  ارزيابي كرد و گفت: فقط در سايه امنيت هرگونه كار، تلاش و پيشرفت كشور تضمين مي شود.#


تصویری