مردم و جوانان عهده دار نقش اول تامین امنیت در حوادث اخیر

191

1398/9/2

11:20


مردم و جوانان عهده دار نقش اول تامین امنیت در حوادث اخیر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،" علیرضا رزم حسینی" در جمع مسئولان استان از تلاش های نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی به دلیل تلاشی که برای تامین امنیت مردم در مشهدمقدس و استان خراسان رضوی داشتند، تشکر کرد.

وی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: در روزهای اخیر نقش اول را در تامین امنیت شهر مشهد و استان خراسان رضوی مردم و جوانان عزیز ایفا کردند که این احساس مسئولیت شهروندان جای تقدیر دارد.

وی افزود: سیاست شورای تامین استان در یک سال گذشته این بوده، در مقابل کسانی که به حق معترض هستند و مسیر قانونی را طی می کنند در کنار گفت و گو و اقناع، به دنبال حل مشکلات آنها باشد.

استاندار خراسان رضوی بیان داشت: معلوم است نیروی انتظامی با افرادی که بخواهند بانک ها و خانه های مردم را به آتش بکشند در چارچوب قانون برخورد قاطع می کند.

رزم حسینی تاکید کرد: مسئولان استانی باید به صورت مستمر با مردم ملاقات عمومی داشته باشند و رمز بقای این نظام، مردم هستند و باید رضایت آنان را جلب کنیم.

استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امنیت ملی و استانی ما به قدرت اقتصادی گره خورده، بنابراین با همین اعتقاد به سمت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومت پیش می رویم.

وی با اشاره به تشدید کنترل نظارت بر قیمت ها در استان، گفت: نظارت و بازرسی بازرسان اتحادیه ها و اصناف در قالب گشت های مشترک با سازمان صمت، تعزیرات و دیگر بخش ها در حال انجام است.

مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی نیز در ادامه گفت: شرایط بعد از مدیریت و اصلاح مصرف سوخت در کشور با موفقیت مدیریت شد و در این زمینه خراسان رضوی برای بسیاری از استان ها می تواند الگو باشد.

وی خاطرنشان کرد: حدود 90 درصد فتنه انگیزها و افراد شرور شناسایی و بیشتر آنها دستگیر شده اند و خوشبختانه شناسایی و دستگیری این افراد نیز به موقع انجام شد.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو